Saturday، 25 May 2024 | شنبه، 05 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان گفت: شهرستان رشت دارای ۲۲۰۰ شهید است که با این میزان حدود ۳۰ درصد از کل شهدای استان گیلان را در بر می گیرد.

ابراهیم طاهرنژاد در نشست ...

گیلانیان : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان گفتثبت خاطرات و ابعاد گوناگون زندگی شهدا می تواند میراث گرانبهایی برای آیندگان باشد.

ابراهیم طاهرنژاد مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان گیلان با بیان ...

گیلانیان : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان گفت: 13 آزاده گیلان پس از آزادی از بند اسارت بعثی ها به دلیل تحمل رنج و سختی های دوران اسارت به درجه رفیع شهادت نایل شدند.

گیلانیان : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان گفت: شناخت تفکر شهید به گسترش فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کمک می کند.

ابراهیم طاهرنژاد عصر امروز در جریان برگزاری جشن پدران آسمانی در ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان گفت:محبت نسبت به خدا، دین خدا و جهاد در راه خدا باید بیشتر از محبت نسبت به مظاهر دنیوی باشد، زیرا محبت خدا پردوام است و علاوه بر عزت دنیا، ...

گیلانیان : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان گفت: ۱۷ شورای ترویج ایثار و شهادت در شهرستان ها و مرکز گیلان تشکیل می شود.

ابراهیم طاهرنژاد بعد از ظهر امروز در دیدار از خانواده ...

گیلانیان : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با بیان اینکه یادواره ۶۳ شهید دوران پیروزی انقلاب اسلامی استان برگزار می شود، گفت: همزمان با سراسر کشور ۱۶ بهمن ماه مراسم میهمانی لاله ها در گیلان ...

گیلانیان : مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان گفت: مراسم معنوی بیعت با شهیدان در آخرین پنجشنبه آبان ماه در گلزار شهدای سراسر استان برگزار می شود.

ابراهیم طاهرنژاد اظهار کرد: فرهنگ شهادت ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان