Friday، 14 June 2024 | جمعه، 25 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : معاون اول رئیس جمهور از تدوین گزارش اولیه و پیش نویس طرح احیاء جهاد سازندگی خبر داد.

محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور در دیدار با جمعی از گروه های جهادی جوانان با اشاره ...

گیلانیان : معاون اول رئیس جمهور مجوز اختصاص ۴۰ میلیارد تومان از منابع داخلی منطقه آزاد انزلی برای اتصال بندر کاسپین به راه آهن رشت-انزلی را به وزیر راه ابلاغ کرد.

اسحاق حهانگیری معاون اول ...

گیلانیان : معاون اول رئیس جمهور به طراحی آمریکا برای اعمال فشار به ایران درحوزه های مختلف اشاره و تأکید کرد: همگان بدانند ایران دارای ظرفیت های بسیاری است و هیچ کس نمی تواند آن را ...

گیلانیان : معاون اول رئیس جمهور با بیان اینکه سالانه یک میلیون و 200 هزار نفر به بازار کار وارد می شوند گفت: بیکاری به یک ابر چالش در کشور تبدیل شده است.

اسحاق جهانگیری عصر امروز در ...

گیلانیان : معاون اول رئیس جمهور گفت: انکار نمی کنیم در مجموعه اقتصادی کشور نقاط ضعفی وجود دارد در جامعه امروز به شدت نیازمند ایجاد اشتغال هستیم و بخش وسیعی از مردم ما نیاز دارند که به سرعت به ...

گیلانیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت معاون اول رئیس جمهور، آئین نامه اجرایی قانون مطبوعات را به وزارتخانه های کشور و فرهنگ و ارشاد اسلامی ابلاغ کرد.

هیئت وزیران در جلسه های 20/4/1395، 17/5/1395و 3/6/1395 ...

گیلانیان : معاون اول رئیس جمهور گفت: دولت در صیانت از اراضی ملی و کشاورزی مصمم است و نمی تواند از کنار تخلفات گردنه حیران بگذرد و نسبت به آن بی تفاوت باشد.

اسحاق جهانگیری در جلسه ستاد ...

گیلانیان : معاون اول رئیس جمهور گفت: بسیاری از جوانان کشور از فرصت های شغلی محروم هستند در حالی که ظرفیت ایجاد سالانه یک میلیون فرصت شغلی در ایران وجود دارد.

اسحاق جهانگیری بعد از ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان