Monday، 15 July 2024 | دوشنبه، 25 تیر 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان با اشاره به وضعیت شبکه ارتباطات و زیرساختهای مخابراتی در استان گفت: شاخص های ارتباطی و زیرساختی گیلان امسال نسبت به سال ۹۲ شاهد رشد و توسعه است.

گیلانیان : مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان با اشاره به نیاز استان به توسعه و رفع مشکل جانمایی دکل های ارتباطی و نبود فضای مناسب در محیط شهری، گفت: تمام تجهیزات حوزه ارتباطات که وارد کشور ...

گیلانیان : مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان به ممانعت مردم از نصب دکل یکی از مهم ترین معضلات در این این حوزه دانست و گفت: به رغم ایجاد امکانات و تجهیزات متأسفانه باممانعت مردم ...

گیلانیان : مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان با اشار به ضرورت راه اندازی «رادیو بحران» در گیلان، گفت: در زمان وقوع زلزله و سایر بلایای طبیعی، حفظ پایداری شبکه های ارتباطات رادیویی ضرورت دارد.

فرزاد توکلی ...

گیلانیان : مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان با اشاره به ظرفیت بالای استان در نیروی انسانی فناوری گفت: گیلان با داشتن 536 شرکت در حوزه کسب وکارهای آنلاین رتبه هشتم را دارد.

فرزاد توکلی عصر امروز ...

گیلانیان : مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان از اجرای ۵۰۰ طرح ICT روستایی در استان گیلان خبر داد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان بیان کرد: در تلاش هستیم تا علاوه بر توسعه زیرساخت های ...

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان گفت: در راستای تحقق دولت الکترونیک، تا پایان سال جاری تمام روستاهای این استان به اینترنت پرسرعت مجهز می شود.

فرزاد توکلی روز یکشنبه در جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیک ...

گیلانیان : مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان گفت: ایجاد مرکز تماس استان گیلان از پروژه های مهمی است که ضمن ایجاد اشتغال پایدار و توسعه کسب و کار حوزه ICT، صنعتی است بالنده که هیچ گونه ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت با بیان اینکه با کسب علم مخالفتی نداریم، گفت: باید از لحاظ علمی، قله ها را فتح و به جایی برسیم که دشمنان را مایوس کنیم.

گیلانیان : مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان گفت: مرکز داده گیلان با متصل شدن دستگاه های اجرایی به صورت عملیاتی در هفته دولت امسال افتتاح می شود.

سیروس رضایتی امروز با اشاره به اینکه ...

گیلانیان : مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان از وجود یک میلیون و 40 هزار کابر اینترنتی معادل 41 درصد جمعیت این استان خبر داد.

سیروس رضایتی با اشاره به افزایش شبکه فیبرنوری از 500 ...

گیلانیان : مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان از افزایش 10 درصدی استفاده از پهنای باند اینترنت توسط کاربران قدیم و جدید این شبکه از ابتدای امسال در استان خبر داد.

سیروس رضایتی پیش از ...

گیلانیان : مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان گفت: مرکز داده اطلاعات دولت الکترونیک گیلان در هفته ارتباطات سال جدید به بهره برداری می رسد.

سیروس رضایتی عصر امروز در دیدار با فرماندار این شهرستان ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان