Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان |درپی پذیرش استعفای امام‌پناهی فرماندار رشت، امروز طی مراسمی کیا عاشوری سرپرست فرمانداری رشت را عهده‌دار شد.

پیش از ظهر مراسم تودیع و معارفه فرماندار جدید رشت در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار ...

گیلانیان : فرماندار رشت با اشاره به سهمیه هفت هزار و ۵۹۶ موردی ایجاد فرصت شغلی برای دستگاه های اجرایی این شهرستان، گفت: از ابتدای امسال ۸۶۱ مورد فرصت شغلی ایجاد شده است.

به گزارش خبرنگار ...

گیلانیان : فرماندار رشت با اشاره به راه اندازی مراکز واکسیناسیون شبانه روزی و سیار در این شهرستان، گفت: شهروندان برای ایمنی بیشتر در تزریق واکسن کرونا تعجیل کنند.

علی فتح اللهی صبح دوشنبه در جلسه ستاد مدیریت کرونا رشت با ...

گیلانیان : فرماندار رشت با اشاره به نقش مهم مردم در برقراری امنیت اجتماعی و کاهش هزینه اجرای پروژه ها، گفت: دستگاه ها باید زمینه مشارکت های مردمی در همه امور را فراهم کنند.

علی ...

گیلانیان : فرماندار رشت با اشاره به فعالیت ۸۵ پایگاه واکسیناسیون در این شهرستان، گفت: در روزهای آینده پایگاه واکسیناسیون شبانه روزی در رشت راه اندازی می شود.

علی فتح اللهی پیش از ظهر دوشنبه ...

فرماندار رشت با اشاره به بهره مندی ۵۷ درصدی روستاهای این شهر از آب آشامیدنی سالم، گفت: امسال ۲۱ میلیارد تومان اعتبار به این حوزه تخصیص داده شده است. به گزارش مهر گیلان -علی فتح الهی جلسه هم اندیشی با نمایندگان ...

گیلانیان :  فرماندار رشت با اشاره به پیش بینی ۱۸ مکان برای تزریق واکسن کرونا، گفت: ۴۴ هزار شهروند رشتی واکسن دریافت کردند.

علی فتح اللهی پیش از ظهر یکشنبه در جلسه ستاد کرونا رشت با بیان ...

گیلانیان : فرماندار رشت با اشاره به اینکه آموزش و فرهنگ سازی در زمینه مدیریت پسماند و زباله بسیار تأثیرگذار است، گفت: افزایش مشارکت های مردمی هزینه ها در مدیریت پسماند را کاهش می دهد.

علی فتح اللهی پیش ...

گیلانیان : فرماندار رشت با اشاره به اینکه تعداد بسترهای کرونایی در این شهر به ۲۸۸ رسیده است، گفت: ۶۲ بیمار در وضعیت بد کرونایی قرار دارد.

علی فتح اللهی عصر سه شنبه در جلسه ستاد کرونا شهرستان رشت، گفت: کرونا شرایطی ...

گیلانیان : فرماندار رشت گفت: تیم های ویژه بازرسی در راستای کنترل قیمت ارزاق عمومی و کالاها و مقابله با کم فروشی بر واحدهای توزیع و بازار به صورت مستمر نظارت می کنند.

علی فتح اللهی ...

گیلانیان به گزارش تسنیم : فرماندار رشت با بیان اینکه رشت مشکلات مختلفی دارد گفت: نگاه همه جانبه دستگاه های مسئول راهگشای حل مشکلات شهرستان رشت است.

 علی فتح اللهی شامگاه چهارشنبه در جلسه ستاد بازآفرینی ...

گیلانیان : فرماندار رشت گفت: از اعتبارات ۱۴۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی برای پروژه های عمرانی این شهرستان تاکنون ۵۱ درصد اعتبارات تخصیص یافته است.

علی فتح اللهی با اشاره به فرصت دو ...

گیلانیان : فرماندار رشت با اشاره به اینکه عادی انگاری کرونا سبب اعمال مجدد محدودیت ها می شود، گفت: تعطیلی اصناف تبعات اقتصادی دارد لذا باید پروتکل های بهداشتی را با جدیت رعایت کنیم.

علی ...

فرماندار رشت با بیان اینکه تنها نیمی از مردم شهرستان رشت پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند، خواستار نهادینه سازی فرهنگ رعایت پروتکل های بهداشتی و کمک رسانه ها در این ...

گیلانیان : فرماندار شهرستان رشت از شورای اسلامی خواست تا هرچه زودتر نسبت به تعیین تکلیف مدیریت شهر رشت اقدام کنند.

علی فتح الهی افزود: در شرایطی که شهر رشت با مشکلات عدیده ای روبروست ...

گیلانیان : فرماندار رشت با اشاره به اینکه از ظرفیت تعاونی ها غفلت شده است، گفت: باید موانع توسعه و پیشرفت در روستاها شناسایی شود.

علی فتح اللهی عصر سه شنبه در جلسه پیگیری طرح ...

گیلانیان : فرماندار رشت تأکید کرد: تصمیمات ستاد تنظیم بازار باید در سطح جامعه قابل لمس و اثرگذار باشد.

علی فتح اللهی امروز (سه شنبه) در جلسه تنظیم بازار شهرستان رشت با تأکید بر ضرورت ...

گیلانیان : فرماندار رشت بر لزوم بهره گیری از فضای مجازی در راستای ترویج فرهنگ عاشورایی تاکید کرد.

علی فتح اللهی به اتفاق معاونین خود از حسینیه مجازی کانون سفیر واقع در حرم خواهر امام رشت، بازدید ...

گیلانیان : فرماندار رشت با تأکید بر بررسی و رفع دغدغه های حوزه مسکن در این شهر، گفت: موانع باید شناسایی و در راستا حل آن گام برداریم.

علی فتح اللهی عصر دوشنبه در کارگروه ...

گیلانیان : فرماندار رشت با اشاره به گلایه روستاییان بخش های مختلف این شهرستان از نبود آب شرب سالم و ضعف برق، گفت: در قبال مردم مسئولین هستیم و باید پاسخگو باشیم.

علی فتح اللهی ...

گیلانیان : فرماندار رشت با اشاره به اینکه عملکرد شهرداری ها با توجه به نوع فعالیت در کوتاه ترین زمان از سوی مردم دیده می شود، ادامه داد: بزرگترین چالش شهرداری ها عدم مدیریت واحد شهری ...

گیلانیان : فرماندار رشت با اشاره به اجرای چندین پروژه راهبری شهر رشت از سوی قرارگاه سازندگی خاتم االانبیاء، تاکید کرد: همه متولیان امر باید با تمام توان از اجرای این پروژه ها حمایت کنند.

علی فتح ...

گیلانیان : فرماندار رشت با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت بالای نمایندگان در رفع مشکلات شهرستان، تصریح کرد: شناسایی برخی قوانین و موانع پیش روی توسعه اقتصادی شهرستان و تلاش جهت اصلاح آن می تواند موجبات شکوفایی ...

گیلانیان : فرماندار رشت با بیان اینکه حمایت از تولید و اشتغال از اولویت های اصلی فرمانداری شهرستان رشت محسوب می شود، اظهار داشت: در این مسیر نیازمند همکاری و تعامل سایر قوا از جمله دستگاه قضایی هستیم.

گیلانیان : فرماندار رشت با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۹۵ درصدی پروژه تصفیه خانه شیرابه سراوان، گفت: بهره برداری از این پروژه گام نخست در راستای ساماندهی به این سایت است.

 میر شمس مؤمنی ...

گیلانیان : فرماندار رشت با اشاره به پیش بینی ۵۴۰ شعبه اخذ رأی در این شهرستان، گفت: عوامل انتظامی، ناظران و سایر عوامل نباید در امور اجرایی دخالت داشته باشند.

میر شمس مؤمنی زاده عصر یکشنبه در همایش ...

فرماندار رشت با بیان اینکه آموزش به مردم تلفات و خسارت های ناشی از وقوع بحران را کاهش می دهد گفت: عدم ساماندهی رودخانه های رشت تبعات خطرناکی را برای این منطقه به دنبال دارد.

گیلانیان : فرماندار رشت با اشاره به اینکه ۶۱۵ پروژه همزمان با هفته دولت در این شهرستان به بهره برداری می رسد، گفت: بخش خصوصی ۲۲۷ میلیارد تومان در این پروژه ها سرمایه گذاری کرده است.

گیلانیان : فرماندار رشت با تاکید بر اینکه حل مشکل سراوان یک اولویت استانی است، گفت: یک موضوع اداری نباید سبب ایجاد وقفه در پیشرفت کار شود.

میرشمس مؤمن زاده عصر یک شنبه در جلسه ...

گیلانیان : فرماندار رشت با بیان اینکه بخشی از سهم تسهیلات اشتغال شهرستان رشت در مرحله نخست جذب نشد گفت: بنا داریم در مرحله دوم پرداخت ها با جذب اعتبارات بیشتر کمبودهای ایجاد شده را برطرف ...

گیلانیان : فرماندار رشت گفت : در ۲۲ کیلومتر نوار ساحلی شهرستان رشت ۵۵ نقطه خطرآفرین وجود دارد.

سیدمحمد احمدی عصر امروز در جلسه بررسی آخرین وضعیت طرح های سالم سازی و مناطق خطرآفرین سواحل شهرستان ...

گیلانیان : فرماندار رشت گفت: تاکنون ۲۸۵ طرح با مبلغ ۱۷۳ میلیارد و ۳۰ میلیارد تومان در دستگاه های اجرایی شهرستان رشت تایید و به کمیته فنی استان ارسال شده است.

سید محمد احمدی ظهر امروز در ...

گیلانیان : فرماندار رشت گفت: با اجرای طرح تسهیلات اشتغال فراگیر و اشتغال پایدار روستایی هزار و ۹۵۳ فرصت شغلی در شهرستان رشت ایجاد می شود.

سیدمحمد احمدی عصر امروز در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان رشت در سالن اجتماعات ...

گیلانیان : فرماندار رشت گفت: ۶۵ درصد اعتبارات تسهیلات بخش روستایی و ۲۵ درصد اعتبارات تسهیلات اشتغال فراگیر در شهرستان رشت جذب شد.

محمد احمدی عصر امروز در نشست خبری در رشت با اشاره به اینکه مردم رشت بار دیگر ...

گیلانیان : فرماندار رشت ضمن انتقاد شدید از عدم همکاری مسئولان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با فرمانداری این شهرستان گفت: این سازمان نمی خواهد مشکل خود را با فرمانداری رشت رفع کند.

محمد احمدی ...

گیلانیان : فرماندار رشت با بیان اینکه نقیصه هایی در راستای ایجاد اشتغال وجود دارد گفت: لازمه هر برنامه ریزی در حوزه اشتغال دارا بودن آمار و اطلاعات دقیق است که امروز متاسفانه این آمار دقیق را در ...

گیلانیان : فرماندار رشت با اشاره به عقب ماندگی شهرستان رشت از شاخص های استانی و کشوری گفت: شهرستان رشت رتبه نخست ضعف شبکه برق را در کشور دارد.

سیروس شفقی عصر امروز در همایش روستا ...

گیلانیان : فرماندار رشت در مراسم تحلیف اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی این شهر از کمک پنج میلیارد تومانی فرمانداری به پروژه های عمرانی شهرداری رشت خبر داد.

سیروس شفقی در مراسم تحلیف اعضای پنجمین دوره ...

گیلانیان : فرماندار رشت گفت: زمان آغاز بکار پنجمین دوره شورای های اسلامی شهر و روستا به فرمانداری ابلاغ شد.

فرماندار شهرستان رشت افزود: بر اساس ابلاغیه وزیر کشور، شوراهای اسلامی شهر و روستا فعالیت خود را ...

گیلانیان : فرماندار رشت در مراسم راه اندازی مجدد کارخانه چای سپیدرود اظهار داشت: این کارخانه ، بزرگترین کارخانه چای دولتی از نظر ظرفیت تولید است که متاسفانه 15 سال تعطیل بوده است.

سیروس شفقی افزود: خوشحالیم ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان