Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور گفت: صنوف با وجود خسارات فراوان ناشی از کرونا که تبعات آن همچنان ادامه دارد از حمایت سازمان امور مالیاتی بی بهره هستند.

جلال الدین محمد شکریه با ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور گفت: در سطح عرضه میزان سود و هزینه ها مشخص است از این رو در بخش اقلام خوراکی کاهش قیمت باید با تشدید نظارت در سطح تولید دنبال شود.

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور گفت: عدم تعیین حدود صنفی معیشت اصناف را تحت تاثیر قرار داده و مجلس نیز اراده ای برای اصلاح قانون نظام صنفی جهت حمایت از صنوف ندارد.

جلال الدین ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور گفت: واگذاری سهام کارخانجات دولتی به مجموعه اصناف راه حل خوبی برای حل مشکلات موجود است.

جلال الدین محمد شکریه در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، اظهار داشت: ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور با بیان اینکه هیچ سوبسیدی به عنوان کارآفرین به اصناف تعلق نگرفته است گفت: در مدت یک سال اخیر با تعطیلی اصناف تراکنش بانکی صنوف به شدت کاهش یافته است.

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور گفت: دولت در جهت حمایت از اصناف ارائه بسته های حمایتی را پیشنهاد کرده و اکنون در حال بررسی است.

جلال الدین محمد شکریه اظهار داشت: دولت در جهت ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور با بیان اینکه واحدهای صنفی با کاهش شدید سرمایه های خود مواجه هستند گفت: اصناف برخلاف بخش های دیگر هیچ حمایتگری ندارند.

جلال الدین محمد شکریه با انتقاد از ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور ارتقاء جایگاه اصناف با تشکیل میز صادراتی را مورد تأکید قرار داد و گفت: واحدهای صنفی مطالبات زیادی دارند.

جلال الدین محمد شکریه با بیان اینکه اصناف مطالبات زیادی ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور با بیان اینکه نوسان نرخ ارز بر روی اصناف تأثیرات مخربی بر جای گذاشته است گفت: سرمایه ها به سمت فعالیت های غیرمولد رفته است.

جلال الدین محمد شکریه ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور گفت: اصناف بدون تحمیل کوچک ترین هزینه به دولت ۹ میلیون شغل در کشور ایجاد کرده اند.

جلال الدین محمد شکریه با بیان اینکه مجموعه بزرگ اصناف بدون تحمیل ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور نقش ۲۵ درصدی اصناف در تولید ناخالص داخلی را مورد توجه قرار داد و گفت: اقتصاد مقاومتی از خروج ارز جلوگیری می کند.

جلال الدین محمد شکریه با بیان ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف گفت: نرخ سود تسهیلات پرداختی به اصناف آسیب دیده از کرونا بسیار بالا است و با توجه به شرایط موجود کسب وکار در کشور، عادلانه نیست.

جلال الدین محمد شکریه ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور گفت: با توجه به شیوع کرونا و خسارت به واحدهای صنفی کشور انتظار داریم حذف مقررات بازدارنده برای حمایت از اصناف در اولویت قرار گیرد.

جلال الدین محمد شکریه ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور با تأکید بر حمایت از واحدهای صنفی آسیب دیده از کرونا در رزمایش کمک مؤمنانه گفت: شیوع ویروس کرونا کسب و کارهای زیادی را به چالش انداخت.

جلال الدین ...

گیلانیان : جلال الدین محمد شکریه سهم به سزای اصناف در اشتغال کشور را قابل توجه و بی بدیل خواند و اظهار داشت: در حال حاضر واحدهای تولیدی صنوف برخلاف واحدهای صنعتی از یک چتر حمایتی قوی محروم ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور تأمین ۱۸.۵ درصد از تولید ناخالص ملی توسط واحدهای صنفی را مورد اشاره قرار داد و گفت: بررسی و تصویب هر چه سریع تر اصلاحیه قانون نظام صنفی در مجلس ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور سیاست کلی این نهاد را برنامه ریزی برای تنظیم بازار شب عید و توزیع میوه و مرکبات اعلام کرد و گفت: قیمت کالاها به ویژه اقلام اساسی سبد خانوار در ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور گفت: قانون مالیات بر ارزش افزوده فعلی به مدت ۱۱ سال است که به صورت آزمایشی در حال اجرا ست و امیدواریم امسال با تدوین و تصویب لایحه جدید بالاخره ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور افزایش توان واحدهای صنفی برای جذب نیروی کار در صورت اعطای تسهیلات بانکی را مورد تأکید قرار داد و گفت: واحدهای صنفی برای حل مشکل اشتغال کشور آماده همکاری با ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور ساماندهی حوزه مد و لباس را از اهداف مهم این نهاد اعلام کرد و گفت: پوشاک ایرانی برای مقابله با کالای مشابه خارجی و تقویت حضور خود در بازار به ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور گفت: اصناف و به طور کلی بخش خصوصی از قوانین بازدارنده مالیاتی به شدت آسیب دیده اند.

جلال الدین محمد شکریه در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، اصلاح ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور در واکنش به انتشار اخباری مربوط به افزایش به یکباره قیمت شکر در سطح کشور گفت: هرگونه افزایش قیمت شکر در واحدهای صنفی به منزله گران فروشی است و یقیناً ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور از جعل برچسب خارجی روی محصولات باکیفیت ایرانی از جمله لباس و کیف و کفش خبر داد و گفت: بازرسان اتاق اصناف برای حمایت از هویت کالای ایرانی، با اینگونه ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور با تأکید بر اینکه در آینده نزدیک بخشی از فعالیت های صنعی در فضای مجازی شکل می گیرد گفت: اتاق اصناف کشور زمینه و بستر لازم جهت ورود واحدهای صنفی ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور مهلت تکمیل اظهارنامه های مالیاتی واحدهای صنفی را تا پایان خرداد اعلام کرد و گفت: واحدهای صنفی می توانند با مراجعه به کافی نت های معتبر نسبت به تکمیل اظهارنامه ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور گفت: اصناف بدون اینکه کمک مالی خاصی را از جانب دولت دریافت کنند با تکیه بر ظرفیت ها و پتانسیل های بالای خود و با آموزش نیروی ماهر کار بار ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور گفت: با تغییر آئین نامه ها و برخی از قوانین موجود زمینه همکاری مشترک و دو جانبه بین دولت و اتاق اصناف کشور جهت اشتغالزایی مولد فراهم می شود.

جلال الدین ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور گفت: آشفته بازار ارز و تغییر سرسام آور و یک شبه نرخ ها فشارهای بسیار زیادی را به واحدهای صنفی کشور وارد کرده است.

جلال الدین محمد شکریه اظهار ...

نایب رئیس اتاق اصناف کشور :
اتاق های اصناف برای تأمین حقوق بازرسان خود ناتوانند
18 شهریور 1397

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور گفت: دولت برای حمایت از اتاق های اصناف در حوزه تأمین و پرداخت حقوق بازرسان این حوزه، باید منابع مالی لازم را حتی در قالب متمم در اختیارشان قرار دهد.

نایب رئیس اتاق اصناف کشور :
اصناف در تدوین بودجه سال ۹۸ کشور مشارکت می کنند
13 شهریور 1397

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور گفت : تصمیم سازمان برنامه و بودجه کشور در مشارکت دادن اصناف جهت تدوین بودجه سال ۹۸ به تقویت هر چه بیشتر جایگاه اصناف کمک می کند.

جلال ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور گفت: شفاف شدن و اصلاح برخی ساختارهای موجود در نظام مالیاتی کشور ضروری است.

جلال الدین محمد شکریه اظهار داشت: اجرای طرح موسوم به صندوق های مکانیزه ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور گفت: بسیاری از تولیدکنندگان پوشاک به علت گرایش ذائقه مردم به سمت برندهای خارجی بر روی محصول خود لگوی خارجی نصب می کنند.

جلال الدین محمد شکریه  ...

گیلانیان : نایب رئیس اتاق اصناف کشور با اشاره به جایگاه بی بدیل نمایشگاه های گیلان در سطح کشور گفت: استان گیلان از استان های برتر کشور در زمینه برپایی انواع نمایشگاه ها است.

جلال الدین ...

نایب رئیس اتاق اصناف کشور با بیان اینکه فضای نمایشگاهی گیلان با استانداردهای جهانی فاصله دارد گفت: گیلان شایسته و نیازمند فضای نمایشگاهی مطابق با استانداردهای جهانی است.

جلال الدین محمد شکریه در حاشیه برگزاری ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان