Friday، 14 June 2024 | جمعه، 25 خرداد 1403
1 2

گیلانیان به گزارش ایرنا : سفیر کشور ژاپن در ایران گفت: تنوع زیست محیطی تالاب انزلی نه تنها برای ژاپن و ایران بلکه برای مردم جهان بسیار ارزشمند است و باید از آن حفاظت کنیم.

گیلانیان : معاون اقتصادی وزیر کشور گفت: باید اقدامات برای کاهش روند تخریب تالاب انزلی که در معرض خطر جدی نابودی است، شتاب بیشتری بگیرد.

بابک دین پرست شامگاه گذشته در نشست بررسی وضعیت تالاب انزلی که ...

گیلانیان : نماینده مردم صومعه سرا در مجلس گفت: عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به اینکه اگر امروز به داد تالاب انزلی نرسیم تا چند سال آینده باید منتظر نابودی و مرگ آن باشیم.

گیلانیان : استاندار گیلان در بازدید از تالاب بین المللی انزلی، این تالاب را یک سرمایه ملی و بین المللی برشمرد و احیای جدی تر آن را ضروری دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ دکتر ...

استاندارگیلانیان :  گیلان در نشست شورای برنامه ریزی گفت: باید مشکلات تالاب انزلی و پسماند گیلان را در دولت دوازدهم برطرف کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان: دکتر نجفی در این نشست  با ...

گیلانیان : استاندار گیلان با بیان اینکه پروژه احداث سدهای لاستیکی گیلان به علت کمبود اعتبارات به کندی پیش می رود گفت: نتوانستیم تالاب انزلی را نجات دهیم.

محمدعلی نجفی ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان ...

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: انتخاباتی چون مجلس خبرگان از اهمیت بالایی برخوردار است و باید با وضع قوانین مدون برای برگزاری این انتخابات برنامه ریزی کنند.

آیت الله زین العابدین قربانی امروز در دیدار با دانشگاهیان ...

گیلانیان : عضو مجمع نمایندگان گیلان با انتقاد از وضعیت اسفبار تالاب انزلی گفت : بخاطر عملکرد ضعیف سازمان حفاظت از محیط زیست این تالاب مانند تالاب های دیگر کشور در معرض نابودی است 

محمدحسین قربانی ...

گیلانیان : رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای شهرستان رشت گفت: سلامت انتخابات شورای اسلامی شهر رشت در هیئت نظارت رد شد و 50 درصد منتخبان این شورا صلاحیت عضویت در آن را ندارند.

سید ...

گیلانیان : حسن دادرس با اشاره به اینکه تالاب انزلی مجموعه ای است از تالابهای طبیعی و آب شیرین که از 11رودخانه حوزه آبریز380هزار هکتاری خود مانند سیاه درویشان،هند خاله و پسیخان تغذیه می شود،گفت:این تالاب زیستگاه محلی ...


طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان