Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

اختصاصی گیلانیان : جمعی از طرفداران پر و پا قرص تیم داماش نامه ای در خصوص مشکلات تیم شان خطاب به  آیت الله قربانی نماینده معزز مقام معظم رهبری در گیلان و امام جمعه رشت نگاشته اند و به صورت اختصاصی جهت نشر در اختیار " گیلانیان " قرار داده اند که در پی می خوانید :

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت آیت الله زین العابدین قربانی  دامت برکاته

نماینده ی ولی فقیه و امام جمعه ی محترم شهر رشت

سلام علیکم

احتراما اجازه می خواهیم با همان شور جوانی مان که بر آمده از طراوت جنگل های گیلان و ادامه ی صراحت ِ میرزای کبیر است ، حرف هایمان را بی مقدمه خدمت جنابعالی عرض کنیم؛ در دیار کهنی که محرومیت هایش پشت سرسبزی شالیزارها، دشت ها و دامنه هایش پنهان شده، رنج های زیر پوست این مردم را تنها کسی می بیند که خود افتاده و برخاسته ی همین آب و خاک است و مشقت و اضطراب شالیکاران، چایکاران و صیادانش را با تمام وجود زندگی کرده است؛

اکنون اگر به شما پناه آورده ایم، اگر می خواهیم صدایمان را از مرزهای استان بیرون ببرید،اگر می خواهیم یاری مان کنید، همه برآمده از امیدی است که پس از خدا، به جنابعالی، بعنوان نماینده ی برخاسته از این آب و خاک و متصل به مقام عظمی ولایت داریم در شرایطی که بیکاری ریشه ی نشاط و امید را در میان جوانان خشکانده، در ایامی که با تعطیلی مراکز تولیدی ، کارخانه ها ، کارگاه ها و نیز عدم وجود امکانات رفاهی و تفریحی سالم و درخور ، جوانان تحصیل کرده ی شهر و استان راه گریزی را فراروی خویش نمی یابند، علی الظاهر دست های برآمده از آستین ِ برخی نااهلان، نه برای دستگیری و یاری ، که برای شکستن ِ شیشه ی دلخوشی های ساده ی گیلانی ها بالا رفته است و نیست کسی که ما را یاری کند...

قریب 9 ماه فشار و اضطراب ناشی از درهم پیچیدگی نام نماینده ی فوتبال شهر و استانمان داماش، با پرونده ی معروف به اختلاس بزرگ از حمایت و تعصب جوانان گیلان نکاست... در حالی که بارها و از طرق گوناگون و از طریق مدیریت تیم ، فریاد حمایت خواهی سرداده شد، اما کسی دستی پیش نیاورد و تنها خدا بود یاریمان کرد تا سربلند و سرفراز بایستیم اکنون برخی سنگ در راه به ساحل آرامش رسیدن نماینده فوتبال شهر باران و استان گیلان می اندازند و حتی در برهه ای خاستار برکناری شخصی بودند که یک تنه در مقابل کوهی از مشکلات ایستاد و توانست بدون شارژ مالی تیمی را یک فصل مدیریت کند و آن را به جایگاه هفتم از 18 تیم لیگ برتر برساند و رساندن تیم بسکتبال داماش که در خطه شرق گیلان و شهر لنگرود مسابقات خود را برگزار می کرد، به سطح اول بسکتبال کشور نیز از دیگر موفقیت هایش در طول سال بوده است.

از حضرتعالی انتظار داریم به عنوان نماینده رهبری در دیاری که جوانانش رشادت را از بزرگمردانی چون میرزا کوچک جنگلی به ارث برده اند، در مقابل این کم توجهی ها، همراه دل های امیدوار جوانان دیارتان باشید. از شما انتظار داریم به مانند گذشته و با صراحت از درد مردم و به خصوص جوانان گیلانی بگویید و نگذارید دارندگان کارنامه های درخشان در عرصه ی مدیریت ورزش کشور با خاطره ای بد از فوتبال و ورزش استانمان جدا شوند و یا گیلان از داشتن یک تیم بومی با طرفداران پر شمار محروم گردد .

حضرت آیت الله قربانی ، هواداران داماش به عشق این تیم زندگی می کنند و با بردهایش شاد و با باخت هایش گریان می شوند. هواداران داماش فقط آن چند ده هزار نفری نیستند که در استادیوم حاضر می شوند بلکه قلب شرقی ترین و غربی ترین مردمان گیلان زمین، به عشق این تیم می تپد و چشم امید جوانان ، شالیکاران ، چایکاران ، صیادان ... و تمام گیله مردان و گیله زنان شده است.

امیدواریم قسمتی از خطبه های با ارزش نماز جمعه رشت را به دغدغه ی جوانان این استان و شهر اختصاص دهید و خواسته ی برخواسته از دل های خسته شان را از طریق آن تریبون به گوش مسئولینی برسانید باشد که گره از مشکلات ورزش دوستان استان باز نمایند.

                                                                     با آرزوی سلامتی و طول عمر برای جنابعالی

                                                                               جمعی از هواداران داماش گیلان

پیگیری های بعمل آمده وبگاه گیلانیان

با سلام به نویسندگان نامه و هواداران محترم تیم داماش گیلان. نامه شما عزیزان با بیش از 40 نظر منتشره ذیل آن در صبح روز سه شنبه سی ام خرداد جاری تحویل آیت الله قربانی نماینده معزز مقام معظم رهبری در گیلان و امام جمعه محترم رشت گردید و طی پیگیری های بعمل آمده وبگاه " گیلانیان " عصر همان روز در بازدید مشترک نماینده ولی فقیه و استاندار از آسایشگاه معلولین و باغ کشاورزی لاهیجان موضوع نامه توسط ایشان با جناب آقای سعادتی استاندار محترم گیلان مطرح و قول مساعد کمک و رفع مشکل تیم اخذ گردید.

همچنین در نظر است توسط دفتر نماینده محترم ولی فقیه در استان تصویر نامه جهت پیگیری به مجمع نمایندگان گیلان ارسال گردد

گفتنی است وبگاه  " گیلانیان " نیز در دیدارهای اختصاصی خود با نمایندگان محترم استان مشکل تیم داماش به عنوان یکی از دو نماینده شاخص فوتبال گیلان در لیگ برتر با هواداران پرشمارش را پیگیری خواهد نمود  که بعنوان نمونه یکی از مصادیق این پیگیری ها را روز شنبه سوم تیر ماه نود و یک در همین وبگاه خواهید خواند.

حسین لطفی

مدیرمسئول گیلانیان

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان