Thursday، 18 April 2024 | پنجشنبه، 30 فروردین 1403
1 2

با حکم معاون رئیس جمهور، سعید حاج رحیمی به سمت رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شد

گیلانیان به نقل از روابط عمومی منطقه آزاد انزلی : حمید بقایی معاون رئیس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور خطاب به سعید حاج رحیمی آمده است : با عنایت به سوابق و تجربیات جنابعالی و به استناد ماده (6) قانون چگونگی اداره مناطق آزاد تجاری، صنعتی و تفویض اختیار ریاست جمهوری به موجب این ابلاغ به عنوان «رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد تجاری-صنعتی انزلی» منصوب می شوید.

در ادامه این حکم ذکر شده است: برنامه ریزی و سازماندهی اثربخش و هوشمندانه با بهره گیری از تمام ظرفیت ها، قابلیت ها امکانات و منابع موجود و بالقوه و ایجاد تحرک بالنده در جذب سرمایه گذاری و افزایش توان صادراتی منطقه در زمره انتظاراتی است که باید در سرلوحه برنامه های کاری جنابعالی قرار گیرد.

از سوابق مدیریتی سعید حاج رحیمی در مناطق آزاد کشور می توان به مسئولیت هایی چون مدیر عامل شرکت گسترش سرمایه گذاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار و قائم مقام مدیرعامل و معاون سازمان منطقه آزاد قشم به اشاره کرد.

پیش از این علیرضا بهمنی از مهرماه 89 رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد انزلی را برعهده داشته است.

منطقه آزاد انزلی یکی از مناطق آزاد هفت گانه ایران است که به مساحت سه هزار و 200 کیلومتر مربع در سه بخش محدوده فاز تجارت، شهرک صنعتی بندرانزلی و محدوده بندری از سال 84 پس از تعیین محدوده قانونی و انتصاب نخستین هیئت مدیره فعالیت خود را آغاز کرده است

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان