Thursday، 18 April 2024 | پنجشنبه، 30 فروردین 1403
1 2

گیلانیان: اخیرا تیم ملوان نام سهیل رحمانی بازیکن خوش اخلاق، چپ پا و بومی خود را در لیست بازیکنان مازاد قرار داد که تعجب همگان را برانگیخت.

با توجه به تعهد مدیران جدید باشگاه ملوان در هنگام خرید تیم برای استفاده از بازیکنان بومی به صورت ناگهانی چند نفر از بازیکنان بومی این تیم در لیست مازاد سرمربی قرار گرفتند که این مسئله در اواخر فصل نقل و انتقالات بوده و موجب لطمه خوردن به برخی از بازیکنان از جمله سهیل رحمانی خوش آتیه شد.

قبل از این اتفاقات چند باشگاه بزرگ کشور خواهان حضور رحمانی در تیم خود بودند که سرمربی ملوان به وی وعده حضور مستمر در بازی های تیم را داده و از رفتنش به خارج از استان ممانعت کرد.

رحمانی نیز که تعصب زیادی به گیلان و بازی برای تیم های استان خود دارد این پیشنهاد پورغلامی را پذیرفت و به تمرین در ملوان ادامه داد تا اینکه پس از خرید باشگاه ملوان توسط هدایتی و آوردن چندین بازیکن غیر بومی عرصه بر جوانان آینده دار بومی تنگ شده و در بدترین شرایط عذر برخی از آنها خواسته شد و در این شرایط سهیل رحمانی با علاقه مندی نسبت به تیم گیلانی بر سر تمرینات داماش حاضر شد و نظر هرندی سرمربی این تیم را به خود جلب کرد.

 از آنجا که داماش در پست دفاع چپ بازیکن شاخصی را نداشت، قرار بر این شد تا از رحمانی به صورت فیکس در این پست استفاده شود.

مدیران ملوان پس از موفقیت رحمانی در مدت حضور کوتاه خود در داماش به فکر افتادند تا بار دیگر او را به این تیم برگردانند و با توجه به باقیمانده قرارداد یکساله رحمانی با ملوان به وی رضایت نامه حضور در تیم داماش داده نشد و رحمانی دوباره به این تیم بازگشت و از امروز بر سر تمرینات ملوان حاضر شد. 

 

منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان