Tuesday، 21 May 2024 | سه شنبه، 01 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : حجت شعبان پور پیش از ظهر امروز در بازدید از پروژه مسکن مهر این شهرستان اظهار کرد: چهار هزار و 168 واحد مسکن مهر در تالش ساخته می شود که یک هزار و 196 واحد آن به صورت مسکن مهر سه جانبه است. وی ساخت مسکن مهر تالش را در راستای افزایش رفاه و تامین مسکن اقشار مردم دانست و تصریح کرد: این پروژه ها در سه مجتمع جداگانه در حال احداث است و بیش از 65 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در گیلان، مجموع واحدهای مسکن مهر سه جانبه تالش را یک هزار و 196 واحد عنوان کرد و افزود: 800 واحد از این مجتمع در پنج طبقه با زیربنای هر واحد مسکونی 104 متر مربع با مشاعات است. وی، متراژ مفید هر واحد را 75 متر مربع ذکر کرد و گفت: مجتمع های 396 واحدی آن در سه طبقه در حال احداث است که پیشرفت فیزیکی خوبی دارند.

شعبان پور، اجرای دقیق مقررات ملی ساختمان و رعایت مبحث 19 صرفه جویی در زمینه انرژی را از مباحث مورد توجه در ساخت مسکن مهر نامید و خاطرنشان کرد: واحدهای مسکونی پروژه های مسکن مهر از امکانات لازم مانند آب، برق، گاز و تلفن برخوردار بوده و از استانداردهای بین المللی مانند پنجره با شیشه های دوجداره، امکانات نصب پکیج، آسانسور و لوله کشی اسپیلت بهره مند هستند.وی مجموع اراضی پیش بینی شده برای مسکن مهر سه جانبه شهرستان تالش را حدود 6.5 هکتار عنوان کرد و یادآور شد: پیش بینی لازم برای احداث مدرسه و اماکن اداری، مکان های بهداشتی، درمانی، فرهنگی و تفریحی به عنوان امکانات روبنایی در مسکن تالش لحاظ شده است.

شعبان پور یکی از مهم ترین مشکلات پیش روی تعاونی های مسکن مهر تالش را عدم برخورداری از زیر ساخت های بخش اولیه مسکن به ویژه در آب و فاضلاب عنوان کرد.

منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان