Tuesday، 21 May 2024 | سه شنبه، 01 خرداد 1403
1 2

هیئت وزیران عصر امروز (یکشنبه) به ریاست دکتر احمدی نژاد تشکیل جلسه داد. گیلانیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری : رییس جمهور و معاون اول رییس جمهور ضمن ضمن تقدیر و تشکر از بیانات مقام معظم رهبری به مناسبت هفته دولت، مطالب ارزشمند و اثرگذار رهبر معظم انقلاب را موجب نشاط و شعف اعضای دولت دانسته و خاطر نشان ساختند که فرمایشات ایشان، خستگی های ناشی از تلاش های شبانه روزی و زحمات بی دریغ آحاد دولت در عرصه های مختلف را زدود.

در ابتدای این جلسه، رییس جمهور و معاون اول رییس جمهور ضمن تقدیر و تشکر از بیانات مقام معظم رهبری به مناسبت هفته دولت، مطالب ارزشمند و اثرگذار رهبر معظم انقلاب را موجب نشاط و شعف اعضای دولت دانسته و خاطر نشان ساختند که فرمایشات ایشان، خستگی های ناشی از تلاش های شبانه روزی و زحمات بی دریغ آحاد دولت در عرصه های مختلف را زدود و طراوت، شادی و شادمانی را در جان و کام دولتمردان دمید. در ادامه این جلسه، از سوی هیئت دولت، آقایان کیهان هاشم نیا، سید حسین صابری و اکبر نیکزاد ثمرین به ترتیب به سمت استانداران گیلان، کهگیلویه و بویراحمد و اردبیل منصوب شدند. هیئت وزیران همچنین از زحمات استاندار قبلی استان گیلان در دوره تصدی تقدیر و تشکر نمود. در خاتمه، تعدادی از پیشنهادات دستگاه های اجرایی پس از بحث و بررسی، از تصویب دولت گذشت.

پی نوشت اختصاصی گیلانیان :

 در حالیکه هم اکنون سردار مهدی سعادتی در حال افتتاح تاسیسات آب شیرین کن سنگاچین انزلی است مهندس کیهان هاشم نیا با حکم استانداری گیلان عازم رشت می باشد. 

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان