Monday، 26 February 2024 | دوشنبه، 07 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : حسین علی محمدی ظهر امروز به مناسبت جشن عاطفه ها در جمع خبرنگاران، شعار امسال جشن عاطفه ها را «دانش آموز باوری و دانش آموز یاوری» اعلام و اظهار کرد: جشن عاطفه ها نمادی از مشارکت مردم برای کمک به هموطنان مخصوصا دستگیری از دانش آموزان نیازمند است.

وی افزود: نوع دوستی را باید به عنوان پدیده ای که در جامعه اسلامی می پذیرند ترویج کنیم.

علی محمدی جشن عاطفه ها را نمادی از مشارکت مردم برای کمک به هموطنان مخصوصا به دانش آموزان دانست و تصریح کرد: جشن عاطفه ها برای دانش آموزان بی بضاعت همان مدرسه با تشخیص اولیای مدرسه تقسیم می شود.

وی گفت: جشن عاطفه ها از پنجم تا هفتم مهر ماه در میادین شهرها، روستاها، مساجد و در میعادگاه های نمازجمعه برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به دانش آموزان تحت حمایت این نهاد گفت: جمعیت دانش آموزی از 27 هزار نفر به 24 هزار نفر رسیده است.

مدیرکل کمیته امداد گیلان گفت: 220 هزار نفر از افراد تحت پوشش این نهاد 85 هزار نفر سالمند بالای 60 سال هستند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این جشن برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت برگزار می شود از همه مردم خواست در حد توان خود به این دانش آموزان کمک کنند.

علی محمدی تصریح گرد: با اقدامات کمیته امداد امام خمینی(ره) در گیلان، جمعیت تحت پوشش این نهاد از 124 هزار خانوار به 112هزار خانوار کاهش یافته است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کمیته امداد امام خمینی(ره) 110 میلیون تومان به زلزله زدگان آذربایجان شرقی کمک کرده و قرار است 150 واحد مسکونی برای مردم زلزله زده احداث کند.

منبع : ایسنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان