Wednesday، 28 February 2024 | چهارشنبه، 09 اسفند 1402
1 2

گیلانیان به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان و به نقل از معاون توسعه بازرگانی داخلی این سازمان، با هدف تنظیم بازار و عرضه مناسبتر کالا در آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید ، نمایشگاه عرضه مستقیم کالای پائیزه در شهرستان رشت برگزار می گردد .

مجید زیرک گفت : این نمایشگاه از تاریخ 24 شهریور لغایت دوم مهر ماه سالجاری با همکاری مجمع امور صنفی شهرستان رشت و توسط شرکت اندیشه سبز زمرد در محل دائمی نمایشگاههای استان در سالن فرش گیلان برگزار می شود . وی تصریح کرد : نمایشگاه مذکور دارای 230 غرفه میباشد که به ارائه کالاهای مورد نیاز مردم با تخفیفی معا دل 5 الی 15درصد می پردازد .

زیرک افزود : عمده کالاهای قابل ارائه در این نمایشگاه شامل کالاهای پرمصرف موردنیاز مردم بویژه کیف و کفش ، پوشاک ، لوازم التحریر و مواد غذایی می باشد . وی همچنین گفت : در نمایشگاه عرضه مستقیم کالای پائیزه امسال واحدهای تولیدی استان نیز درکنار واحدهای  صنفی استانی و کشوری حضوری موثر خواهند داشت .

معاون توسعه بازرگانی داخلی سازمان صنعت ، معدن و تجارت گیلان همچنین از برگزاری نمایشگاههای عرضه مستقیم کالا در اواخر شهریور ماه سالجاری در شهرستانهای استان خبرداد و گفت : اطلاعات تکمیلی این نمایشگاهها از طریق ادارات صنعت ، معدن و تجارت شهرستانهای گیلان به اطلاع مردم شریف استان خواهد رسید.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان