Tuesday، 27 February 2024 | سه شنبه، 08 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : صبح امروز جلسه شورای اداری املش بریاست  خسرو صادقی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان در محل فرمانداری املش برگزار شد .

در این نشست که امام جمعه ، فرماندار جدید و اسبق املش ، مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان ، نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی ، رؤسای ادارات و جمعی از اعضای شوراهای اسلامی و دهیاران شهرستان املش حضور داشتند . خسرو صادقی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان گفت : در شرایط سخت تحریم فعلی کار کردن سخت است و بیش از 30 سال است که دشمنان با لجاجت تمام در حال توطئه علیه نظام جمهوری اسلامی هستند ولی ما مسئولان وظیفه داریم با کار و تلاش شبانه روزی مشکلات مردم را حل کنیم .

وی افزود : پس از پیروزی انقلاب کارهای بزرگی انجام شده ولی کافی نیست و باید با بهره گیری از منابع انسانی توانمند و با کمک بخش خصوصی آنچه حق مردم است را اداء کرد و همه باید تلاش کنیم .

خانم مهرورز مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان گفت : در سفر گذشته به شهرستان املش از نزدیک با محرومیت های شهرستان و مردم آن آشنا شدم و البته درتوزیع اعتبارات به مناطق محروم باید توجه بیشتری شود .

در ادامه این نشست  خسرو صادقی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان از تلاش دو و نیم ساله محمد اکبری فرماندار اسبق املش قدردانی و مهدی جعفری را بعنوان فرماندار جدید املش معرفی کرد .

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان