Wednesday، 28 February 2024 | چهارشنبه، 09 اسفند 1402
1 2

صبح امروز کیهان هاشم نیا استاندار گیلان از مناطق مختلف شهر رشت که دچار آبگرفتگی شده است بازدید نمود . گیلانیان : در پی بارش شدید باران صبح امروز که منجر به آبگرفتگی برخی از مناطق شهرهای استان گردید هاشم نیا به همراه اکبرزاده معاون هماهنگی امور عمرانی ، عظمتی فرماندار رشت ، عزیزی مدیر کل مدیریت بحران استانداری ،ثابت قدم شهردار رشت و جمعی از مدیران با حضور در مناطق علی آباد ، سبزه میدان ، دیانتی ، مصلی ، بلوارهای امام خمینی (ره) ، رشتیان ، معلم ، مدرس ، دیلمان ، منظریه و ... از مناطق آبگرفته شهر رشت بازدید نمود .

درحاشیه این بازدید میدانی کیهان هاشم نیا بارش شدید باران اوایل صبح امروز را در طول 20 سال گذشته بی سابقه عنوان نمود و افزود : بارش شدید باران در رشت به گونه ای بود که ظرف مدت 3 ساعت 110 میلی متر بارندگی گزارش گردیدکه این میزان معادل 50 درصد میانگین بارندگی کشور است . وی از حل مشکل آبگرفتگی مناطق بحرانی و آبگیر رشت تا 6 ماه آینده خبر داد و افزود : با توجه به اقدامات صورت گرفته نقاط بحرانی و آبگیرشهر رشت از 31 نقطه به 7 نقطه کاهش یافته است و امیدوار هستیم تا 6 ماه آینده مشکل آبگرفتگی مناطق بحرانی و آبگیر رشت حل گردد .

استاندار گیلان در ادامه سخنان خود بر ضرورت تکمیل شبکه جمع آوری فاضلاب تاکید نمود و افزود : تکمیل شبکه جمع آوری فاضلاب از جمله اقدامات ضروری به شمار میرود که انشاء ا... اقدامات لازم در این زمینه صورت خواهد پذیرفت . هاشم نیا با تاکید براینکه تمامی مسئولین امر باید در حداقل زمان ممکن نسبت به رفع مشکل آبگرفتگی مناطق اقدام نمایند افزود : باید با تمام توان زمینه آسایش و راحتی مردم را فراهم نمائیم . گفتنی است در این بازدید میدانی هاشم نیا ضمن گفتگو با مردم دستورات لازم را به مسئولین جهت رفع مشکلات مردم صادر نمود . لازم به ذکر است  هاشم نیا پس از بازدید از مناطق آبگرفته شهر رشت ، جهت بازدید از مناطق مختلف شهرستان آستانه اشرفیه که دچار آبگرفتگی شده است عازم این شهرستان شد .

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان