Friday، 01 March 2024 | جمعه، 11 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : توهین به ساحت قدسی پیامبر اعظم (ص) ، نشانه هراس و بیم غرب از رشد روز افزون اسلام گرایی در جهان است

حجت الاسلام و المسلمین ˈغلامرضا شفیع زادهˈ در خطبه های نماز جمعه این هفته رشت با بیان این مطلب افزود: اکنون دوران درخشش تمدن اسلامی است و همین موضوع، استکبار جهانی را به انفعال واداشته است.

وی ادامه داد: دشمنان فکر می کنند با اسلام هراسی می توانند مردم جهان بویژه جوانان را از آموزه های اسلامی دور کنند در حالیکه روز به روز شاهد گرایش فزون تر جهانیان به دین مبین اسلام هستیم.

امام جمعه موقت رشت با اشاره به آمارهای منتشر شده از سوی نهادهای غربی مبنی بر رشد اسلام گرایی بویژه در کشورهای اروپایی اظهار کرد: دشمنان می کوشند با اسلام هراسی، اعتقادات مسلمانان را متزلزل کنند درحالیکه باورها و ایمان امت اسلامی مستحکم است.

وی راهپیمایی های گسترده اعتراضی به هتک حرمت پیامبر اعظم(ص) در اقصی نقاط جهان را مؤید عشق و ارادت قلبی مسلمانان به حضرت ختمی مرتبت و اعلام انزجار از اقدام دشمنان اسلام عنوان کرد.

حجت الاسلام شفیع زاده در ادامه خطبه های نماز جمعه، به سخنان رییس جمهوری اسلامی ایران در مجمع عمومی سازمان ملل متحد اشاره کرد و بیانات دکتر احمدی نژاد را مقتدرانه خواند.

وی همچنین با اشاره به بارش باران اخیر در شهر رشت و آبگرفتگی معابر عمومی، خواستار اتخاذ تدابیری درست و اصولی برای رفع مشکل آبگرفتگی شهر و منازل مردم شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان