Tuesday، 21 May 2024 | سه شنبه، 01 خرداد 1403
1 2
تاریخ ایجاد در شنبه, 29 مهر 1391
همزمان با سفر چهارم هیئت دولت به مازندراناستان شدن غرب مازندران پیگیری می شود
نماینده مردم نوشهر و چالوس در مجلس از پیگیری تشکیل استان جدید در غرب مازندران همزمان با سفر چهارم هیئت دولت به این استان خبر داد.
قاسم احمدی نماینده مردم نوشهر و چالوس و نماینده معین مجلس شورای اسلامی در رامسر ،تنکابن و عباس آباد در جلسه شورای اداری رامسر طی سخنانی اظهار داشت: مسئولیتی که امروز به ما داده می شود باید در راه خدمت به مردم آن را بکار بگیریم و این یک وظیفه است که می بایست به آن توجه شود.
وی افزود: انقلاب اسلامی ما براساس و معیار شعار " استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی " و برپایه پیوند عمیق قلبی بین امام (ره) و مردم شکل گرفت و قدم در راه پیشرفت و تعالی گذاشت و امروز نیز با رهبری مقام عظمای ولایت روز به روز در حال پیشرفت و اقتدار است.
وی بیان داشت: اکنون از نظر علمی در رتبه هجدهم جهانی قرار داریم و حتی از کشور سوئد هم پیش افتادیم اما دشمن دوست ندارد این موفقیت های ما را ببیند و همواره در صدد ضربه زدن به کشورمان است.
احمدی به مقوله اقتصاد مقاومتی پرداخت و گفت: اقتصاد مقاومتی به معنای ریاضت کشیدن نیست بلکه با برنامه پیش رفتن است و امروز که فضای تحریم گسترده تر می شود دشمن از هیچ کوششی برای فشار بیشتر دریغ نمی کند.
وی افزود: ما تجربه جنگی تحمیلی را داریم و این بهترین فضا برای یادگیری درس اقتصاد مقاومتی است و این می تواند نقطه قوت ما باشد.
وی خاطر نشان کرد: عده ای به دنبال یاس و نا امید جلوه دادن در کشور هستند اما بدانند که این انقلاب ریشه گرفت و جوانان ما در عصه های مختلف بین المللی روز به روز بیشتر می درخشند که نشان از اقتدار ملی ایران دارد.
نماینده معین مجلس شورای اسلامی در رامسر ، تنکابن و عباس آباد به پروژه های نیمه تمام دولت در این منطقه اشاره کرد و گفت: پروژه نیمه تمام تسویه خانه و فرودگاه رامسر باید به اتمام رسیده و به بهره برداری کامل برسد.
وی در ادامه در خصوص استان شدن غرب مازندران عنوان کرد: استان جدید خواسته بحق مردم غرب مازندران است هر چند شاید به مذاق عده ای خوش نیاید و حتی موضع گیری کنند اما باید این حقیقت را بپذیرند.
احمدی بیان کرد: ما اعتقاد داریم چون فاصله ما با مرکز استان زیاد است بنابراین رسیدگی به غرب مازندران سخت است ،البته این بدان معنا نیست که مرکز استان این طرف را نمی بیند بلکه معتقدیم عملا رسیدگی سخت است.
وی افزود: می خواهیم استان و مسئولین مستقلی داشته باشیم که بتوانند پاسخگو باشند و دیگر حرف از اینکه فشارکار ، فضا و جمعیت استان زیاد است و نمی توان از پس همه اینها برآمد ، وجود نداشته باشد.
وی عنوان کرد: باید بتوان به راحتی به مردم سرویس دهی کرد بنابراین با ظرفیت محدودتر قطعا می توان خدمات بیشتری به مردم رساند.
نماینده مردم نوشهر و چالوس  و نماینده معین مجلس شورای اسلامی در رامسر ، تنکابن و عباس آباد تصریح کرد: در سفر چهارم هیئت دولت به مازندران که انشاءالله درآینده انجام خواهد شد با برنامه و مکتوب خواسته بحق مردم غرب مازندران را پیگیری خواهیم کرد.
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان