Friday، 01 March 2024 | جمعه، 11 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان از اعلام نتایج آزمون استخدامی  تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و انتقالی از کلانشهر دستگاه های اجرایی استان گیلان که در بیست و ششم اسفند سال گذشته برگزار شد، خبرداد.

خسرو صادقی با بیان اینکه 857 نفر از نیروهای قراردادی دستگاه های اجرایی در این آزمون شرکت کردند که 203 نفر از این افراد حدنصاب لازم را کسب کردند، گفت : اسامی افراد پذیرفته شده، به ترتیب اولویت و به میزان یک ونیم برابر و رعایت مجوزهای قانونی جهت انجام گزینش و سایر مراحل قانونی به دستگاه های اجرایی استان اعلام شد.

وی افزود : پذیرفته شدگان ملزم به سپردن تعهد محضری مبنی بر خدمت به مدت 10 سال در محل جغرافیایی مورد انتقال بوده و پس از پذیرفته شدن در آزمون استخدامی حق تغییر محل جغرافیایی خود را تا مدت تعیین شده نخواهد داشت و در صورت تغییر محل خدمت در طول مدت مذکور حکم پیمانی آنان لغو خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گیلان اظهار داشت : در صورتی که نفرات اصلی در مهلت مقرری که توسط دستگاه اجرایی به آنان اعلام خواهد شد، به محل انتخابی خود مراجعه ننمایند به منزله انصراف تلقی می گردد و نسبت به معرفی افراد جایگزین به ترتیب اولویت اقدام خواهد شد.  منبع : استانداری گیلان

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان