Monday، 26 February 2024 | دوشنبه، 07 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان گفت: فضای و کار و تلاش و خدمت به مردم نباید تحت تأثیر انتخابات سال آینده قرار گیرد.‏

کیهان هاشم نیا در مراسم معارفه فرماندار شهرستان تالش افزود: داشتن مردمانی خوب در یک شهرستان از جمله ثروت های گرانبهایی به شمار می رود که باید از این ظرفیت در راستای توسعه و تعالی آن استفاده کرد.

وی با اشاره به توانمندی های تالش در بخش های مختلف تصریح کرد: این شهرستان از استعداد و توانمندی بالایی در زمینه های مختلف برخوردار است که باید با تمام توان در جهت توسعه و شکوفایی و جبران عقب ماندگی هایش گام برداشت.

استاندار گیلان توسعه متوازن در تمامی مناطق استان را از جمله اولویت های مهم کاری برشمرد و گفت: برای اجرای عدالت و رضای خداوند متعال باید به مناطقی که در گذشته به آن کمتر توجه شده در جهت جبران عقب ماندگی ها بیشتر توجه کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه وظیفه مدیران خدمت به مردم و جلب رضایتمندی آنان است، افزود: تمامی مدیران نیز براساس همین اهداف منصوب شده اند و اگر چنانچه از این مهم غافل شوند به یقین کارها به زمین خواهد ماند.

هاشم نیا بیان داشت: مدیران باید با تمام توان برای انجام وظیفه ذاتی گام بردارند و از هرگونه حاشیه بدور باشند.

وی با بیان اینکه قبول مسئولیت امانتی است که باید به نحو احسن و به درستی در جهت انجام آن تلاش کرد، اظهار داشت: هنر مدیریت در آن است که در شرایط سخت با تدبیر بتوان بهترین راه ممکن را انتخاب کنند.

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری در سال آینده گفت: فضای کار و تلاش در جامعه نباید از هم اکنون تحت تاثیر حاشیه های انتخاباتی قرار گیرد و همه مدیران موظفند تا آخرین سال دولت همچون ابتدای آن به کار و تلاش و خدمت به مردم بپردازند.

وی با بیان اینکه 20 طرح بزرگ صنعتی با بیش از دو هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری آماده افتتاح و بهره برداریست از تشکیل ستاد سرمایه گذاری در تالش خبرداد و افزود: حداقل باید در تالش 100 طرح سرمایه گذاری برای عرضه به بخش خصوصی آماده شود.

هاشم نیا با بیان اینکه استان گیلان تنها استانی به شمار می رود که سایت سرمایه گذاری تحت وب در آن راه اندازی شده است، عنوان کرد: این خطه از توانمند و ظرفیت های بالایی در بخش های مختلف برخوردار است که باید ازاین ظرفیت ها به نحو احسن برای توسعه و پیشرفت استان استفاده کرد و به همین جهت با این سایت از هرکجای جهان سرمایه گذاران می توانند این فرصت ها را در استان بررسی کنند.

وی در ادامه چهار بانده کردن مسیر آستارا به گرگان و ساخت جاده پونل به آستارا را از جمله اولویت مهم کاری در این شهرستان برشمرد و از مکان یابی بندر تالش اشاره کرد و گفت: ساخت بندر تالش با مشارکت بخش خصوصی برطبق مصوبه ابلاغی از جمله موارد مهمی بشمار می رود که باید در اولین فرصت ممکن در جهت جذب سرمایه گذار در این زمینه اقدام شود.

استاندار گیلان اظهار داشت: قرارداد ساخت راه آهن قزوین - رشت، رضوانشهر- تالش - آستارا با سرمایه گذاری کشورچین در مراحل نهایی شدن قراردارد و برای ساخت این راه آهن حداقل بیش از 600 میلیارد تومان هزینه خواهد شد.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه مسئولیت را امانتی در دست مدیران دانست و گفت: اگر به مسئولیت به عنوان یک امانت بنگریم تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت تا به سلامت و درستی و به نحو احسن به انجام رسانیم.

محمود شکری با بیان اینکه شهرستان تالش ظرفیت و توانمندی بالایی برخوردار است، افزود: نیروی انسانی توانمند، دلسوز و با تقوا عامل مهمی برای توسعه منطقه بشمار می رود.

حجت الاسلام انصاری امام جمعه تالش هم در این نشست بابیان اینکه بعدازانقلاب که برای رفع محرومیت کارهای ارزشمند و مهمی صورت گرفته و این مهم برهیچ کس پوشیده نیست، گفت: این شهرستان با توجه به توانمندی هایش نسبت به سایر مناطق از عقب ماندگی هایی برخوردار است که توجه ویژه مسئولان را می طلبد.

کریم شعبانی فرماندار جدید شهرستان تالش نیز در ادامه این نشست با بیان اینکه پویایی هرشهرستان به همت کار و تلاش مسئولان آن جامعه بستگی دارد، یادآورشد: شهرستان تالش از ظرفیت منابع و امکانات خوبی برخوردار است که باید با برنامه ریزی در جهت رشد و تعالی این شهرستان گام برداریم.

در پایان این مراسم با قدردانی از زحمات " میرزا حسینعلی زاده " فرماندار سابق شهرستان تالش " کریم شعبانی " به عنوان فرماندار این شهرستان معرفی شد.

" میرزا حسینعلی زاده " ماه گذشته به عنوان فرماندارصومعه سرا معرفی و در این مدت " کریم شعبانی "سرپرستی فرمانداری تالش را بر عهده داشت.

منبع : مهر

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان