Wednesday، 28 February 2024 | چهارشنبه، 09 اسفند 1402
1 2

گیلانیان _ شمال نیوز پایگاهی که به صورت زیر پوستی سعی در تضغیف جایگاه گیلان و گیلانیان دارد مطلبی را منتشر کرده با تیتر " احتمال برکناری 8 استاندار "  جدای خود مطلب یکی از نظرات منتشر شده در ذیل آن بسیار مفهومی و مورد توجه است ؟!! چون احتمال حذف نظر پس از انتشار این مطلب توسط سایت گیلانیان وجود دارد تصویر صفحه را برایتان به نمایش گذاشته ایم ضمنا با کلیک کردن روی نام شمال نیوز می توانید تصویر صفحه مورد نظر را با کیفیت بهتر ببینید :

آره . . آقای محترم ما بابلی ها صهیونیست هستیم و به آن افتخار میکنیم و به شما و هیچ کس دیگه مرتبط نمیباشد! به جای این حرف ها کمی فکرت رو اصلاح کن تا از این اوضاع خارج شین! عرضه داشتید مثل بابلی ها 3 تا از استان های کشور رو اداره میکردید ! کاری که اصفهانی ها هم از انجام دادن آن ناتوانند ولی بابلی ها از این نظر هم پرچم دار استان مازندران هستند ! به امید کلانشهر شدن و مرکزیت بـابــل بـــزرگ و ســبز در استان مازندران شمال نیوز درج شود

البته حسی که از خواندن سطور بالا به هر بازدید کننده ای دست می دهد آنقدر بهت برانگیز است که بی نیاز از تفسیر می باشد اما خوب بود خود نویسنده نظر ، عبارت گل به خودی گونه " آقای محترم ما بابلی ها صهیونیست هستیم " را تفسیر می کردند و یا می فرمودند منظورشان از " عرضه داشتید مثل بابلی ها 3 تا از استان های کشور رو اداره میکردید ! " بویژه مفهوم کلمه " اداره " چیست ؟!

چون به گواه افکار عمومی لااقل گیلانی ها در چند ماه گذشته با تغییر مدیریت استان گیلان"اداره " نمودنی ندیده اند جز عزل مدیران بومی و نصب مدیران مشاوران غیربومی که خود جای پرداختن در مقاله ای مفصل را دارد !!!

ضمن اینکه آنچه که نویسنده محترم نظر به عنوان " عرضه " عنوان می کند لزوما مترادف با شایشتگی و توانمندی نیست بلکه شاید نشان از عزم جریانی مشخص برای مازنی زاسیون کشور باشد !

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : مهدی سعادتی

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان