Monday، 26 February 2024 | دوشنبه، 07 اسفند 1402
1 2

گیلانیان :  سید حسین صابری با ارسال یادداشتی به دفتر خبرگزاری فارس در کهگیلویه و بویراحمد در زمینه سخنرانی پیش از خطبه های معاون سیاسی خود در نماز جمعه گچساران و حواشی پس از آن افزوده است: این سایت محلی همچون سایر موارد دیگر به تحریف کلی مطالب پرداخته و به دلایل نامعلومی مطالب خلاف واقع متضاد با آن چه در نماز جمعه و میان نمازگزاران گذشته است، منتشر نموده است.

وی در یادداشت خود آورده است: اینجانب از عصر روز جمعه تاکنون مطالب این سایت محلی را مبنی بر وضع پوشش، عفاف و حجاب برخی افراد در معابر و اماکن در گچساران از زبان مهندس رضوانی مطالعه کردم و مغایرت های زیادی میان مطالب دریافتی از افراد مختلف و مطالب این سایت مشاهده کردم.

وی اظهار کرده است: بدون هیچ گونه قضاوتی نیز نوار سخنرانی وی را به دقت گوش کردم و به این نتیجه رسیدم که مسئول سایت بنا به دلایل نامعلومی سخنانی متضاد با آن چه در نماز جمعه و در میان نمازگزاران گذشته است، منتشر کرده است.

وی افزوده است: از آنجا که یقین دارم بهترین قضاوت کنندگان مردم مسلمان، متدین، متعهد، همیشه انقلابی و با بصیرت شهرستان شهید پرور گچساران هستند، از هر گونه اظهار نظری پرهیز می کنم زیرا در شرایط فعلی حفظ آرامش و آسایش مردم و خدمت بی ادعا به بندگان مخلص خدا را باید به هر امری ترجیح داد.

وی در خصوص دریافت نامه و مکاتبه ای از سوی غلامرضا تاجگردون نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده تاکنون نامه ای را در این راستا از ایشان دریافت نکرده ام ولی درعین حال مطالبی را نیز تحت همین عنوان و همراه با جسارت هایی را از زبان وی در این سایت محلی مشاهده کردم که تصور نمی کنم این مطالب از زبان آقای تاجگردون باشد.

صابری اظهار کرد: البته شاید این گونه مطالب از زبان ایشان نیز از سری تحریفات این سایت محلی باشد که باز هم از ورود به آن خودداری و قضاوت را به مردم متدین گچساران و امام جمعه محترم آن شهرستان واگذار خواهم کرد.

منبع : خبرگزاری فارس از یاسوج

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان