Saturday، 02 March 2024 | شنبه، 12 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : مدیر عامل هلال احمر گیلان گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، طرح ویزیت رایگان هلال احمر در سراسر شهرستان های استان به اجرا در می آید.

جمشید محمدی صبح امروز در جمع امدادگران هلال احمر به مناسبت جشن پیروزی انقلاب اسلامی افزود: با اجرای این طرح پزشکان داوطلب عضو هلال احمر با حضور در محل های برگزاری این طرح در سراسر شهرستان ها، مراجعه کنندگان و بیماران را در مناطق محروم و روستایی به طور رایگان معاینه، مشاوره و ویزیت می کنند.

وی همچنین کمک به اقشار کم درآمد، آسیب پذیر و ترویج فرهنگ سلامت را از اهداف اجرای این طرح عنوان و بر ضرورت خدمات رسانی مطلوب تر به مردم تاکید کرد.

مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: از دیگر برنامه ها ایم الله دهه فجر این جمعیت می توان به گلباران مزار شهدا، دیدار با خانواده معزز شهدا و ایثارگران، حضور در نماز پرفیض جمعه، برگزاری مسابقه های امدادی - آموزشی، افتتاح انبار چند منظوره در شهرستان صومعه سرا، افتتاح ساختمان اداری و برگزاری مراسم کلنگ زنی پایگاه های امداد و نجات شهرستان های فومن و سیاهکل و شرکت در راهپیمایی 22 بهمن ماه را نام برد.

وی در ادامه دهه فجر حاصل استقامت و پایداری ملت ایران دانست و افزود: این روزهای درخشان تاریخ انقلاب باید به درستی برای جوانان تبیین شود.

محمدی یادآورشد: اطلاع رسانی درست و دقیق از دستاوردها و فعالیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت نقش موثری در افزایش روحیه مردمی و امید آینده دارد.

منبع : مهر

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان