Tuesday، 23 April 2024 | سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : عبدالغفار شجاع در همایش حامیان این نامزد یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران با تأکید بر ضرورت تحقق گفتمان اعتدال در مقابل گفتمان افراط گرایی، اظهار کرد: این گفتمان در هشت سال گذشته کشور را به طرف چالش ها و مشکلات بسیار سوق داده است.

وی، حسن روحانی را نماد گفتمان اعتدال در جامعه دانست و اظهار کرد: پس از آنکه آیت الله هاشمی رفسنجانی با ورود به عرصه انتخابات ریاست جمهوری موجی از امید را در جامعه ایجاد کرد، با عدم احراز صلاحیت وی از سوی شورای نگهبان، هیچ جای نگرانی نیست زیرا روحانی همان راهی را می رود که آیت الله هاشمی رفسنجانی مد نظر داشته است.

رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در گیلان اذعان کرد: با توجه به تجربه و نگاه اعتدالی که دکتر روحانی دارد گفتمان وی می تواند موجب تغییر در شرایط فعلی جامعه و برطرف شدن مشکلات داخلی و خارجی آن شود.

وی اضافه کرد: افرادی که در این جمع قرار گرفته اند یاران و شخصیت های متدین و معتدل جامعه هستند که با انگیزه دلسوزی و خدمت به جامعه با تمام هزینه های سیاسی و ... آن حضور یافته اند که باید از این همت آنها قدردانی شود.

شجاع، گفت: اگر برای خدمات گذشته روحانی تاکنون به دلیل شرایط اتخاذ شده پس از انتخابات 88 فرصتی دست نداده بود، پوزش می طلبیم.

این نماینده ادوار مجلس، روحانی را شخصیتی دانست که می تواند مشکلات موجود کشور را با مشی اعتدالی و نگاه فراجناحی که دارد با همراهی دیگر بخش های حاکمیتی برطرف کند.

وی افزود: تجربه حضور روحانی در مسئولیت های مختلف ملی و راه و روشی را که تاکنون رفته اند گواه بر این ادعا است.

شجاع، درباره نظرسنجی ها تصریح کرد: طبق نظرهای مختلفی که تاکنون اعلام شده است حسن روحانی مورد حمایت چهره هایی مانند آیت الله هاشمی رفسنجانی، خاتمی و دیگر بزرگان قرار می گیرد.

وی ادامه داد: برای دیگر کاندیداهای متعلق به اردوگاه اصلاح طلبی نیز این امکان وجود دارد تا در آینده با قرار گرفتن در کنار روحانی از او حمایت کنند تا از آرای پراکنده جبهه اصلاحات و حامیان دکتر روحانی جلوگیری شود.

رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی خاطرنشان کرد: شرایط آرایش سیاسی در انتخابات این دوره ریاست جمهوری ایجاب می کند تا از پراکنده شدن آرای گروه های معتدل جلوگیری شود تا بتوانیم نتیجه مطلوب را برای اداره جامعه و برون رفت از مشکلات موجود فراهم کنیم.

وی با اشاره به اینکه تمام دلسوزان کشور نگران آینده نظام و مردم هستند، متذکر شد: آنها می خواهند با قرار گرفتن کشور بر مسیر مدیریت منطقی از هزینه هایی که در هشت سال گذشته بر کشور و مردم وارد شده است و کسی هم پاسخگوی آن نیست، جلوگیری کنند.

شجاع گفت: امروز باید با نقد عملکرد دولت در هشت سال گذشته جامعه را از افتادن در مسیر خطرناک دیگر و سپردن مدیریت کشور به دست افراد کم تجربه آگاه کرد و این باید از طرف کسانی که دل به حفظ کیان نظام و کشور دارند انجام شود.

به گزارش فارس، در ادامه همایش مذکور برخی از فعالان سیاسی و حامیان روحانی به ارائه دیدگاه های خود پرداختند.

اکنون ستادهای حسن روحانی در شهرهای مختلف گیلان در حال شکل گیری است و با توجه به نگاه نسبی که مردم از این کاندیدا پیدا کرده اند هر روز اقبال آنها از روحانی بیشتر می شود و نظر سنجی های پس از حضور روحانی در صدا و سیما و گفت وگو با مجری تلویزیون استقبال مردم از دکتر روحانی را افزایش داده است.

در همایش مذکور بالغ بر 200 نفر از مسئولان و اعضای کمیته های ستادی حسن روحانی در شهرهای مختلف گیلان حضور داشتند و راهبردهای انتخاباتی و تبلیغاتی در این زمینه بررسی و دیدگاه های حاضران در هر زمینه ای مطرح شد و مورد بررسی قرار گرفت.

منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان