Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : رئیس هیئت بازرسی انتخابات گیلان گفت: جلب مشارکت حداکثری وظیفه مجریان انتخابات گیلان است.

محمد آقاجان زاده امروز در همایش آموزشی توجیهی مسئولان و اعضای بازرسی انتخابات بخش ها و شهرستان های استان اظهار کرد: نظارت بر اجرای قانون در عرصه انتخابات، وظیفه سنگینی برعهده بازرسان گذاشته است.

وی با اشاره به وظایف هیئت های بازرسی استان، افزود: ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در استفاده از بیت المال و نظارت بر عدم سوء استفاده دست اندرکاران انتخابات از موقعیت شغلی و مستند سازی از تخلفات انتخاباتی از جمله این وظایف است.

معاون عمران استاندار گیلان، جلب مشارکت حداکثری مردم را از وظایف مهم مجریان انتخابات ذکر کرد و گفت: دشمن از حضور حداکثری و در کنار هم قرارگرفتن مردم در همایش های باشکوه ملی هراس دارد.

وی، اذعان کرد: بازرسان و مجریان انتخابات باید با اجرای قانون از ایجاد زمینه سوءاستفاده دشمن در عرصه انتخابات پرهیز کنند.

آقاجان زاده با اشاره به اینکه دشمن در طول 34 سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران در طرح تمام نقشه های خود ناامید شده است، تصریح کرد: حضور همیشگی مردم در تمام صحنه های انقلاب نشانه شکست دشمن، علاقه مندی مردم به نظام و ولایت فقیه و پیروزی بزرگی بوده که در مقابل بهای بزرگ خون شهدا به دست آمده است.

وی با بیان اینکه حفظ حرمت خون شهدا تکلیفی سنگین بر عهده همه است، یادآور شد: عمل به این تکلیف مهم و انتقال آن به آیندگان و امانتداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است.

این مسئول با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات در جمهوری اسلامی ایران، یادآور شد: انتخابات به دلیل حضور مردم ولایت مدار در ادامه راه شهدا و عمل به توصیه های امام راحل و مقام معظم رهبری امری مهم و نماد مردم سالاری دینی است./ منبع : فارس

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 3

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان