Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : نماینده مردم رشت گفت: حضور مردم در پای صندوق های رای بیانگر این است که مردم پای نظام و همچنان مطیع فرمایشات مقام معظم رهبری هستند.

دکتر حسن تامینی با اشاره به حضور گسترده مردم در ساعات اولیه صبح در پای صندوق های رای اظهار کرد: انتخابات امروز از اهمیت بسیار زیادی برای کشور برخوردار است و مردم ما در این چند روزه که در شهرها و روستاها حضور پیدا می کردیم بسیار با انگیزه، با شور و هیجان در تلاش برای خلق حماسه سیاسی بودند لذا مردم آگاه ما این بار هم با توجه به پیام های مقام معظم رهبری حضور می یابند.

وی افزود: در حال حاضر در ساعات اولیه رای گیری قرار داریم و می بینیم که شهر شلوغ است و مردم با شور و هیجان خاصی در صف های طولانی که شاید به 200 متر هم می رسید در انتظار تعیین سرنوشت کشور و شهرشان هستند.

نماینده مردم رشت با بیان اینکه مردم با حضور خود درس بزرگی به دشمنان ما می دهند، گفت: حضور مردم در پای صندوق های رای بیانگر این است که مردم پای نظام و همچنان مطیع فرمایشات مقام معظم رهبری هستند.

وی ادامه داد: مردم ما برای امام(ره)، انقلاب و شهدا ارزش زیادی قائلند لذا ما باید قدر این مردم را بدانیم، اعضای شورایی که انتخاب می شوند باید تمام همت شان را برای خدمت به مردم بکار گیرند زیرا این ملت درس بزرگی به ما و آمریکا می دهند و مسلما حق مردم ما نیست که مشکلات اقتصادی، تورم و گرانی موجب رنجش شان شود.

دکتر تامینی درخصوص قانو ن مداری و تمکین به قانون گفت: تجربیات سابق نشان می دهد که کاندیدا برای حضور مردم ارزش و احترام زیادی قائلند و به هیچ وجه تحت تاثیر غرب نیستند و همواره به قانون پایبندند و آن را می پذیرند. /منبع : ایسنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان