Thursday، 18 April 2024 | پنجشنبه، 30 فروردین 1403
1 2

گیلانیان :نماینده رشت گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات بالاتر از تصور همه مسئولین جامعه بوده است و هیچ‏کس چنین حضوری را پیش‏بینی نکرده بود .

جبار کوچکی‏نژاد گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات بالاتر از تصور همه مسئولین جامعه بوده است و هیچ‏کس چنین حضوری را پیش‏بینی نکرده بود .

وی ادامه داد: با توجه به حساس بودن این برهه از انتخابات خوشحالیم که مردم همیشه در صحنه و غیور ایران اسلامی بار دیگر حماسه آفریدند و امید دشمنان را ناامید کردند و با حضور گسترده خود مشتی محکم بر دهان استکبار زدند .

وی با قدردانی از همه مردمی که چنین حماسه‏ای  خلق کردند، افزود: نظام جمهوری اسلامی بر پایه آرای مردم بنا نهاده شده است و انتخابات در ایران با سلامت و امنیت خاصی برگزار می‏شود، در 24 خرداد بزرگترین انتخابات نظام جمهوری را در تاریخ کشور شاهد بودیم که حضور مردم نشان از رضایت و اعتمادشان نسبت به نظام جمهوری اسلامی ایران دارد .

کوچکی‏نژاد اظهار کرد: حضور همه مردم در انتخابات نقش اساسی در سرنوشت ایران دارد و این حضور همه جانبه حرف‏های زیادی را برای جهانیان خواهد داشت و یقین داریم که این حضور پشت دشمن را خواهد لرزاند .

وی متذکر شد: 80 درصد مرم شهرستان رشت در انتخابات حضور داشته‏اند و من از همه مردم که آبروی کشور و نظام را حفظ کردند تشکر و قدردانی می‏کنم و از مردم رشت که همیشه مصلحت نظام را در اولویت برنامه‏های خود قرار دادند تشکر می‏کنم .

نماینده رشت از همه مردم خواست تا به آمار رسمی توجه کنند و به شایعات هیچ توجهی نداشته باشند و همچنین خوشحالی خود را با همان آرامشی که در انتخابات نشان دادند بروز دهند و بعد از اعلام نتایج نیز با آرامش و حفظ امنیت در جامعه رفتار کنند./منبع : ایسنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان