Thursday، 18 April 2024 | پنجشنبه، 30 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: بدون شک اصناف ایران اسلامی در تمامی دوران های دشوار در تاریخ انقلاب شکوهمند اسلامی یار و یاور نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و در این مسیر ایثارگرانه به ایفای نقش پرداخته اند.

علی منتظری ظهر پنجشنبه به مناسبت روز اصناف به خبرنگاران افزود: یکم تیرماه هرساله روز اصناف نامگذاری شده و یادآور تلاش های بی وقفه افرادی دلسوز و متعهد است که در جستجوی روزی حلال، موجبات رفاه و امنیت خاطر شهروندان را در تامین کالاهای مورد نیاز خود فراهم می کند.

وی اظهارداشت: اصناف حتی در دوران پیش از انقلاب نیز با ایمان از مهمترین پشتوانه های نهضت اسلامی بوده و تاثیری انکار ناپذیر در شکل گیری نظام جمهوری اسلامی و پیروزی انقلاب داشته اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: همچنین همکاری این قشر در اجرای برنامه های اساسی مرتبط با اقتصاد کشور به ویژه طرح هدفمند سازی یارانه ها و مهار تحریم ها ستودنی بوده است.

 وی تصریح کرد: گستردگی این قشر فهیم و این نهاد بزرگ در سراسر ایران اسلامی به نحوی است که تمامی آحاد جامعه از خدمات این عزیزان بهره مند می شوند.

منتظری بیان داشت: به یقین تلاش در راستای تقویت این نهاد و ارتقای سطح کیفی خدمات و حمایت از آن امری در خور تقدیر است و امیدواریم همگان قدردان خدمات ارزنده این قشر زحمتکش باشند.

وی در ادامه ضمن تبریک فرا رسیدن این مناسبت به فعالان حوزه اصناف در استان عنوان کرد: به یقین افزایش تعامل همه جانبه و همکاری تمامی دلسوزان ایران اسلامی از مهمترین عوامل دستیابی به توسعه پایدار و شکوفایی اقتصادی است و در این مسیر اصناف از تاثیر گذارترین اقشار برای دستیابی به موفقیت هستند./ منبع : مهر

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان