Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : عضو کمیسیون عمران مجلس، با یادآوری عدم تحقق وعده های دولت در خصوص پرداخت بدهی چایکاران، گفت: متأسفانه امروز و فردا کردن برای پرداخت مطالبات عادتی برای دولت دهم شده است.

مهرداد بائوج لاهوتی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه تاکنون جلسات متعددی با مسئولان کشور برای پرداخت بدهی چایکاران برگزار شده است، افزود: تشکیل جلسات متعدد با مسئولان در خصوص تسویه بدهی چایکاران تاکنون به وعده های بی عمل دولت ختم شده است.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر اینکه پرداخت به موقع بدهی کشاورزان به انگیزه مند شدن آنان کمک می کند، تصریح کرد: متأسفانه دولت در خصوص حمایت از کشاورزان فقط به شعار و وعده بی عمل اکتفا کرده است.

عضو کمیسیون عمران مجلس، با یادآوری عدم تحقق وعده های دولت در خصوص پرداخت بدهی چایکاران، گفت: متأسفانه امروز و فردا کردن برای پرداخت مطالبات عادتی برای دولت دهم شده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان این مطلب که عدم پرداخت بدهی چایکاران از سوی دولت همچون تراژدی بی پایانی شده است، افزود: پایان ظلم کشاورزان به ویژه چایکاران با خرید به موقع محصولات و نیز پرداخت بدهی های معوق آنان ممکن می شود.

نماینده مردم لنگرود در مجلس، با بیان اینکه جلسات متعددی با مسئولان و دست اندرکاران پرداخت بدهی چایکاران تاکنون برگزار شده است، تصریح کرد: مسئولان در طی تمامی جلسات برگزار شده وعده دادن را پیشینه خود کرده و این در حالی است که هیچ کدام از وعده های دولت در خصوص چایکاران در موعد خود عملی نشده است.

بائوج لاهوتی با تأکید بر اینکه طبق وعده اخیر دولت مطالبات چایکاران تاهفته آینده پرداخت خواهد شد، گفت: متأسفانه تکرار بدقولی دولت در سال های گذشته این وعده را نیز در اذهان در حد حرف باقی می گذارد.

عضو کمیسیون عمران مجلس، یاداور شد: برای دولتی که شعار خود را عدالت محوری و مهروزی قرار داده تأخیر در پرداخت بدهی کشاورزان تأسف برانگیز است

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان