Sunday، 21 April 2024 | یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403
1 2

اختصاصی گیلانیان : حتما همه جناح ها و گروه ها قبول دارند که اداره امور کشور بر مدار همت فرزندانش می چرخد و برای اداره کشور نمی توان از خارج مدیر وارد کرد ، بنابراین راهی وجود ندارد جز اینکه از وجود همین مدیران برای رتق و فتق امور کشور و ساماندهی وضعیت معیشتی و اشتغال استفاده نمود قدام نمود .

متتأسفانه بعد از جریان انتخابات و در آستانه روی کار آمدن رییس جمهور منتخب بد اخلاقی هائی از سوی برخی جناح ها و گروه ها در خصوص مدیران آغاز شد که چرا فلان مدیران تغییر موضع داده و از اصول خود روی گردان شده است .

این جبهه گیری ها در شرایطی صورت می گیرد که کشور برای گذار از وضعیت موجود نیاز به مدیران مجرب و کار آزموده و یا حد اقل با سابقه دارد و مثل گذشته افراد صفر کیلو متر و نا آشنا با اصول مدیریت عهده دار مدیریت نشود تا گردش روزگار به گونه ای شود که نباید بشود .

یکی از این جبهه گیری ها برخورد ناصواب بعضی ها در مورد اقدام فرماندار جوان شفت مبنی بر حضور وی در جلسه اعضای ستاد های روحانی است .

این فرماندار جوان که علیرغم تلاش بعضی ها به عنوان نیروی ارزشی به استانداری گیلان تزریق شده بود تا خلأ نیروهای ارزشی را پر نماید پس از طی چند مرحله مدیرتی بنا به توصیه و پیگیری های بعضی ها (!) در کوتاه ترین زمان ممکن (قراردادی) بلافاصله (پیمانی) سپس با صعود به پست حکومتی (استخدام) شد به آن درجه از پختگی رسید تا با جرأت و جسارت لازم بر اساس اصول دموکراسی حرکت نماید .

دموکراسی حکم می کند با تغییر مدیریت ارشد مدیریت های زیر مجموعه با پذیرش مدیریت جدید زمینه را برای فعالیت وی فراهم نمایند که این عمل می تواند ضمن ایجاد فضای تفاهم و دوستی در میان مدیران و اقشار مختلف باعث ترویج تفاهم و دوستی در به خدمت گیری تجارب دیگران با گرایش های سلیقه ای و جناحی مختلف باشد که این عمل به معنی بقاء و فنای  گروه و جناح نیست بلکه برای حفظ منافع عمومی روش مطلوب و پسندیده ای است کما اینکه در سطح کاندیداهای ریاست جمهوری و وزرای فعلی نیز این اقدام صورت گرفت .

این بداخلاقی ها در شرایطی صورت می گیرد که رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان قوه قضائیه در خصوص انتخابات فرمود : دیدار نامزدهای دیگر با رئیس جمهور منتخب و تبریک و ابراز خرسندی از انتخاب وی، موجب شیرینی کام مردم شد و جای تشکر دارد .

آنانی که تصور می کنند اقدام فرماندار جوان برغم قلت تجربه مغایر مشی همفکران و زیر پا گذاشتن اصول آنان است ، نهایت انحصار طلبی است که همین انحصار طلبی سبب شد مردم برغم تمایلات قلبی قدرت را از کف شان خارج  و به دیگری بسپارند که مقاله زیر گواه انحصار مورد ادعا است :

با حضور شفیعی در همایش فعالان ستاد روحانی؛

آیا فرماندار شفت در انتخابات اخیر از روحانی حمایت کرده ‏بود؟!‏

گیلانیان به گزارش گیلان آنلاین: همایش تقدیر از فعالان ستاد حسن روحانی در گیلان روز گذشته در تالار گلستان و با حضور دکتر نوبخت نماینده اسبق رشت در چهار دوره مجلس و از نزدیکان رییس جمهور منتخب برگزار شد. در این همایش ربانی از چهره های اصلاح طلب و رییس ستاد میرحسین موسوی در سال 88، عبدالغفار شجاع رییس ستاد روحانی در گیلان، احمد رمضان پور نماینده اسبق و اصلاح طلب رشت در مجلس و رییس ستاد عارف در گیلان و تعدادی دیگر از چهره های سیاسی سخنرانی کردند. اما حضور جواد شفیعی فرماندار اصولگرای شفت در این همایش که مربوط به فعالان ستاد روحانی بود، توجه همگان را به خود جلب کرد و حتی در طی برگزاری همایش تعدادی از حضار به حضور وی اعتراض نمودند.

جواد شفیعی که در اوایل دوره استانداری مهدی سعادتی و با حمایت ویژه وی به عنوان فرماندار شهرستان شفت منصوب شد در حرکتی غیر معمول و خارج از عرف در همایش مذکور شرکت و چهره های سیاسی جناح مقابل را همراهی کرد. حال این سئوال در ذهن بسیاری از فعالان اصولگرا به وجود آمده که اساساً شفیعی در انتخابات اخیر به کاندیداهای اصولگرا یا به نامزد جریان هاشمی و اصلاح طلبان رای داده است؟! و از سویی حتی این سئوال نیز مطرح می شود که آیا وی در انتخابات اخیر از روحانی به طور ویژه حمایت نموده بود؟!

عکس زیر از گیلان آنلاین

شفیعی 1

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان