Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : ‏نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با انتقاد از برخی بداخلاقی های سایت های خبری گیلان، گفت: بداخلاقی های رسانه ای باید در جامعه سیاسی بازنگری شود.

ناصر عاشوری بعد از ظهر امروز در مراسم تجلیل از اعضای هیئت های اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستای این شهرستان در محل فرمانداری شفت اظهار کرد: خلق این حماسه سیاسی و پیروزی را به رهبر معظم انقلاب و دست اندرکاران تبریک می گویم.

وی افزود: طبق فرموده معظم له در حالی که رسانه های غربی در تلاش برای مأیوس کردن مردم بودند، اما مردم به دلیل علاقه به نظام و انقلاب در صحنه حاضر شدند و با رعایت اخلاق انتخاباتی، شیرینی به کام ملت ایران نشست.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس، با بیان اینکه بنده در این دوره از انتخابات له یا علیه جریان خاصی ورود نکردم، گفت: حتی اعضای ستادهای بنده در شفت و فومن هر کدام طبق نظر خود در ستادهای کاندیداهای ریاست جمهوری فعال شدند.

وی ادامه داد: طبق فرموده حضرت آقا رأی به هر کدام از کاندیداها، رأی به نظام است بنابراین این انتظار نباید باشد که با هیچ کس ارتباط برقرار نکنیم.

عاشوری، اذعان کرد: بنده تمام کاندیداهایی که می آمدند به دلیل احترام و ادب و دوستی یا به استقبال می رفتم و یا در برنامه های آنها شرکت می کردم و پس از رأی آوردن نیز این روال ادامه دارد.

وی با انتقاد از حاشیه سازی و بداخلاقی برخی جراید و سایت های خبری استان درباره حضور وی و فرماندار شفت در همایش تجلیل از فعالان ستاد دکتر روحانی در رشت، تصریح کرد: بنده و فرماندار در جلسه ای حضور پیدا کردیم که آقای نوبخت، شخصاً از ما دعوت کرده بود.

نماینده مردم فومن و شفت با بیان اینکه این برنامه در تالار گلستان شهرستان شفت برگزار شده بود، اذعان کرد: مجوز برگزاری همایش مذکور توسط فرماندار شفت و قانونی صادر شده بود و اعضای ستاد استانی و شهرستانی شفت و فومن روحانی، رسماً از ما دعوت کرده بودند و ما نیز طبق احترام و رعایت ادب و اخلاق چند دقیقه ای در این همایش شرکت کردیم.

وی اضافه کرد: مقام معظم رهبری نقطه عطف این انتخابات را حضور دیگر کاندیداها در کنار منتخب ملت و تبریک به او عنوان کردند و رئیس جمهور فعلی و وزرای دولت با رئیس جمهور منتخب دیدار کردند، آیا حضور بنده و فرماندار شفت در این مراسم که به دلیل رعایت همان اصول اخلاق مداری مدنظر مقام عظمای ولایت در دیدار با اعضای دستگاه قضا مطرح کردند، اشکال دارد.

وی با اشاره به اینکه وظیفه اداری و اخلاقی ما بود که در برنامه   حوزه مدیریتی خود شرکت کنیم، خاطرنشان کرد: این همان بداخلاقی های است که باید در جامعه سیاسی و رسانه ای در رفتار خود آن را بازنگری کنیم. / منبع: فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان