Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

اختصاصی گیلانیان : ناصر عاشوری نماینده مجلس شورای اسلامی شهرستانهای فومن وشفت درنشست تجلیل ازاعضای هیأتهای اجرایی؛نظارت وبازرسی انتخابات ریاست جمهوری وشوراهای اسلامی شهر و روستا شهرستان شفت که در فرمانداری برگزار گردید؛ ضمن انتقاد از بداخلاقی برخی جراید وسایتها ؛علت حضور خود و فرماندارشفت را درپاسخ به دعوت رسمی اعضای ستاد دکتر روحانی اعلام کرد.

نماینده مردم شفت فومن در مجلس شورای اسلامی باتقدیر وتشکر از اعضای هیأتهای اجرایی؛نظارت؛ بازرسی؛فرماندار؛بخشداران و اعضای شورای تأمین شهرستان شفت در برگزاری سالم انتخابات خرداد92 گفت:خلق این حماسه سیاسی وپیروزی را به رهبر معظم انقلاب و دست اندرکاران تبریک می گویم وبه فرموده معظم له درحالی که رسانه های غربی درتلاش برای مأیوس کردن مردم بودند؛اما مردم بدلیل علاقه به نظام وانقلاب درصحنه حاضرشدند وبا رعایت اخلاق انتخاباتی ‚شیرینی به کام ملت ایران نشست.

ناصرعاشوری با بیان اینکه بنده دراین دوره از انتخابات له یا علیه جریان خاصی ورود نکردم وحتی اعضای ستادهای من درشفت وفومن هرکدام براساس نظر خود در ستادهای کاندیداهای ریاست جمهوری فعال شدندگفت:از آنجائیکه که از نظر من آن ائتلافی که در کل بین برخی از کاندیداها باید ایجاد می شد‚صورت نپذیرفت.

وی گفت:به فرموده حضرت آقا رأی به هرکدام از کاندیداها؛رأی به نظام است.لذا این انتظار نباید باشد که با هیچ کس ارتباط برقرار نکنیم؛ بنده همه کاندیداهایی که می آمدند،به جهت احترام و ادب و دوستی یا به استقبال می رفتیم یا در برنامه هایشان شرکت کردم؛ بعد از رأی آوردن هم این روال ادامه دارد.

عاشوری با انتقاد از حاشیه سازی وبداخلاقی برخی جراید و سایتها در خصوص حضور خود و فرماندارشفت در همایش تقدیر از فعالان ستاد دکتر روحانی گفت: بنده و آقای فرماندار در جلسه ای  حضور پیدا کردیم که آقای نوبخت؛شخصاً از ما دعوت کرد‚چرا که این برنامه در تالار گلستان شهرستان شفت برگزار می شد ومجوز آن را فرمانداری شهرستان شفت در پی درخواست انان از طریق قانونی صادر کرده بود و اعضای ستاد استانی وشهرستانی شفت وفومن آقای روحانی؛ رسماً از ما دعوت کرده بودند وما هم بر اساس احترام و رعایت ادب و اخلاق چند دقیقه ای در این همایش شرکت کردیم.

وی ادامه داد:در حالی که مقام معظم رهبری؛نقطه عطف این انتخابات را حضور سایر کاندیداها در کنار منتخب ملت  وتبریک به او عنوان کردند ورییس جمهور فعلی و وزرا دولت با رییس جمهورمنتخب دیدار کردند؛آیا حضور بنده و فرماندارمحترم شفت در این مراسم به جهت رعایت همان اصول اخلاق مداری که مدنظر مقام عظمای ولایت است که در دیدار با اعضای دستگاه قضا مطرح کردند؛اشکال دارد؟ لکن وظیفه اداری و اخلاقی ما بود در برنامه که در حوزه مدیریتی ما برگزار میگردد شرکت نمائیم.

وی گفت:این همان بداخلاقی هاییست که باید در جامعه سیاسی و رسانه ای در رفتار خود آن را بازنگری کنیم؛در رهنمودهای اسلامی و ائمه اطهار(ع) آمده است که رفتار برادر مومن خود را توجیه کنید؛نه اینکه فوراً با قضاوت نادرست به او تهمت و افترا و توهین نمایید.

در پایان این مراسم که آقای پسندیده رئیس هیات نظارت ریاست جمهوری؛آقای عزیزپور رئیس هیات نظارت شوراها و بخشداران و فرماندار نیز سخنرانی کردند از تلاشهای کلیه اعضای هیاتهای اجرایی تقدیر و تشکر گردید./ منبع : فرمانداری شفت

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان