Sunday، 25 February 2024 | یکشنبه، 06 اسفند 1402
1 2

گیلانیان :نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی گفت: سایت نفتی سردارجنگل که مساحتی بیش از 100 هکتار دارد از سال 91 کلنگ خورده اما تاکنون پیشرفتی نداشته و نیازمند توجه ویژه وزیر نفت است.

محمد مهدی رهبری املشی درخصوص سایت نفتی سردارجنگل اظهار کرد: سایت نفتی سردارجنگل که مساحتی بیش از 100 هکتار دارد از سال 91 کلنگ خورده اما تاکنون پیشرفتی نداشته و نیازمند توجه ویژه وزیر نفت است.

وی افرود: برای اجرای این پروژه عظیم اعتبار اولیه بالغ بر 120 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است و همچنین خود پروژه برای ایجاد تاسیسات نفتی و پالایشگاه‏ها نیازمند اعتبار هزار میلیارد تومانی است.

رهبری املشی گفت: از دولت جدید انتظار داریم که در بخش‏هایی که نیاز دارند، سرمایه‏گذاری کنند و قولی ندهند که نتوانند عمل کنند چراکه این امر بر مردم و جامعه تاثیر منفی می‏گذارد.

نماینده مردم رودسر و املش افزود: برای احداث سد پلرود در شهرستان رودسر نیز وزیر نیرو قول داده بودند که برای بازدید به این منطقه تشریف بیاورند که تاکنون اقدامی صورت نگرفته است و مردم همچنان منتظر وزیر هستند.

وی در خصوص مطالبات چایکاران گفت: تاکنون 40 میلیارد تومان مطالبات سال گذشته چایکاران پرداخت شده است و مقرر شده تا پایان هفته 60 میلیارد تومان در اختیار استانداری قرار گیرد تا مطالبات سال جدید نیز پرداخت شود./منبع : ایسنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان