Sunday، 25 February 2024 | یکشنبه، 06 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان از بازشماری صندوق های آرای شورای شهر رشت با درخواست هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای مجلسشورای اسلامی خبر داد.

محمد اکبرزاده اظهار کرد: ابلاغیه هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای مجلس شورای اسلامی به هیئت اجرایی انتخابات گیلان مبنی بر بازشماری صندوق های آرای شورای شهر رشت واصل شده است.

وی از بازشماری صندوق های آرای شورای شهر رشت از امروز خبر داد و افزود: آرای مؤخذه قبلی از نفر یکم تا سی ام دوباره بازشماری می شود و تا چهارم مرداد جاری فرصت داریم شمارش آرا را به اتمام برسانیم.

اکبرزاده با اشاره به دلیل شمارش آرای شورای شهر رشت، تصریح کرد: شکایت هایی از طرف نامزدهای مختلف مبنی براینکه آرای مؤخذه نشان می دهد آرای بیشتری به دست می آوردیم، واصل شده است.

معاون استاندار گیلان به انتقال شکایت کاندیداها به هیئت مرکزی شهرستان، استان و هیئت نظارت مرکزی کشور اشاره کرد و گفت: تصمیم براین شد فرصت دوباره به همه داده شود و بازشماری تمام آرای 30 نفر نخست که در آرای مؤخذه آمده بود، انجام می شود.

وی نتایج بازشماری آرای شورای شهر رشت را قطعی دانست و بیان کرد: نتیجه بازشماری آرا قطعی و لازم الاجرا است.

*مسکن و اشتغال موضوع مهم جامعه

اکبرزاده در ادامه به سفر احمدی نژاد به گیلان اشاره کرد و یادآور شد: 16 هزار و 100 واحد مسکن مهر با حضور رئیس جمهور در گیلان افتتاح شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان با تاکید براینکه مسکن و اشتغال دو موضوع مهم در جامعه است، اظهار کرد: گام ساخت مسکن در استان ثابت می کند این روند ادامه دارد و 800 میلیارد تومان برای ساخت 16 هزار و 100 واحد مسکن مهر گیلان هزینه شده است.

وی سرمایه گذاری طرح های افتتاحی صنعتی گیلان با حضور رئیس جمهور را بالغ بر 400 میلیارد تومان خواند و بیان کرد: مبلغ مذکور وارد عرصه اشتغال استان شده و یک هزار و 300 اشتغال برای طرح های افتتاحی تعریف شده است.

اکبرزاده با بیان اینکه بیش از هفت هزار اشتغال غیر مستقیم برای طرح های صنعتی مذکور تعریف شده است، تصریح کرد: افتتاح طرح های صنعتی در گیلان نویدبخش روزهای خوبی برای ایجاد اشتغال در استان است./ منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان