Monday، 26 February 2024 | دوشنبه، 07 اسفند 1402
1 2
گیلانیان : افشین ناظمی بعد از نتایج خوبی که در هفته های پایانی فصل قبل کسب کرد ، در این فصل هم به عنوان سرمربی داماش به کار خود ادامه خواهد داد.
ناظمی با ابراز امیدواری از شرایط داماش ، گفت:درست است که تمرینات را دیر شروع کردیم ، اما در عوض از کمترین فرصت بهترین بهره را بردیم و برای انجام دو مسابقه دوستانه یک اردوی چهار روزه در کردان برپا کردیم و خدا را شکر شرایط تیم ما خوب است.
سرمربی داماش با اشاره به مشکلات مالی تیمش چنین گفت:مشکلات مالی تیم ما را اذیت می کند و تمرکز را از بازیکنان ما گرفته است اما امیدواریم با حل شدن این مشکلات از تمام توان خود برای پیروزی مقابل حریفان استفاده کنیم و از حیثت فوتبال گیلان دفاع کنیم ، چون پتانسیل فوتبال گیلان خیلی بیشتر نتایج چند سال اخیر است ولی مشکلات مالی از توان بچه های این تیم کاسته است.
وی در پایان با تمجید از همکاران خود در داماش گفت: مازیار ربیعی فر ، علی نظرمحمدی ، علی کولیوند ، حمید سجادی و مندز به ما در انجام امور یاری می کنند و از تمام اعضای کادرفنی بابت زحماتی که می کشند متشکرم.
اما لازم می دانم یک تشکر ویژه از مدیرفنی تیم ، آقای عبدالله مرغوب کنم چون اگر این مرد در تیم حضور نداشت تمرینات داماش از خیلی روزها قبل تعطیل می شد و بازیکنان تمرین نمی کردند.
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان