Sunday، 25 February 2024 | یکشنبه، 06 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : معاون امور برنامه ریزی استاندار گیلان گفت: مطالبات نیروهای قراردادی دستگاه های گیلان در بودجه سال 92 لحاظ شده و مشمول تعدیل نمی شود.

محمدحسین اصغریان عصر امروز در جلسه شورای برنامه ریزی استانداری گیلان اظهار کرد: دستگاه ها اعداد و ارقام بودجه سال 92 را با سال گذشته مقایسه نکنند.

وی فرمول ارائه شده را با منطق و عدالت نزدیک عنوان کرد و افزود: مطالبات نیروهای قراردادی در بودجه سال 92 دستگاه های گیلان لحاظ شده و مشمول تعدیل نمی شود.

اصغریان با تاکید بر اینکه حقوق کارمندان رسمی و قراردادی همزمان یا با فاصله پنج روز باید پرداخت شود، بیان کرد: پرداخت حقوق کارکنان دستگاه های گیلان کنترل می شود.

*آب و برق اداره های ورزش و جوانان گیلان در آستانه قطع شدن است

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان نیز در جلسه مذکور با اشاره به بودجه 4.6 میلیارد تومانی این نهاد در سال 91 گفت: امسال تنها 200 میلیون تومان به مبلغ مذکور اضافه شده است.

محمد بابایی به ادغام سازمان ملی جوانان و ورزش اشاره کرد و افزود: بودجه لحاظ شده در سال جاری پاسخگوی نیازها نیست.

وی با بیان اینکه آب، برق و گاز اداره های سازمان ورزش و جوانان گیلان در شهرستان ها در آستانه قطع شدن است، تصریح کرد: امسال 25 درصد احکام افزایش حقوق کارکنان را داریم.

بابایی به تصویب 25 درصد مابه التفاوت سازمان ملی جوانان توسط هیئت وزیران اشاره کرد و یادآور شد: امسال باید بتوانیم معیشت کارکنان را تا حدودی تامین کنیم.

*بدهی یک میلیارد تومانی آب و برق زندان های گیلان

مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی گیلان نیز در جلسه شورای برنامه ریزی گیلان اظهار کرد: آمار بالای زندانیان هزینه های آب، برق و گاز زندان های استان را با مشکل مواجه کرده است،

جواد غفاریان طوسی از بدهی یک میلیارد تومانی آب، برق و گاز زندان های گیلان خبر داد و افزود: بدهی مذکور سازمان زندان های استان را با چالش مواجه کرده و توان پرداخت بدهی آب، برق و گاز را نداریم.

وی با اشاره به افزایش زندانیان گیلان، بیان کرد: بیش از 300 نفر به زندانیان استان اضافه شده است و تعداد کارکنان قراردادی تشکیلات جدید زندان های گیلان باید افزایش پیدا کند.

*استخدام 70 نفر در محیط زیست گیلان

مدیرکل محیط زیست گیلان نیز در جلسه مذکور به استخدام نیرو توسط این سازمان اشاره کرد و گفت: تعداد 48 نفر در مرحله نخست و 32 نفر را در مرحله دوم جذب کردیم و در مجموع بیش از 70 نفر استخدام محیط زیست استان شدند.

امیر عبدوس خواستار لحاظ شدن حقوق کارکنان جدید در بودجه محیط زیست گیلان شد و افزود: بودجه محیط زیست استان نیاز به بازنگری دارد./ منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان