Tuesday، 16 April 2024 | سه شنبه، 28 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : حسن تامینی درباره تغییرات در مدیریت استانداری های کشور، اظهار کرد: هر دولتی روی کار بیاید استانداری را می خواهد که با او هماهنگ شود.

وی با بیان اینکه این تغییرات در بیشتر استان ها خود را نشان می دهد، گفت: در گیلان عجله ای برای تغییر استاندار وجود ندارد و اجماع نمایندگان نیز این مسئله را نشان می دهد.

نماینده مردم رشت در مجلس ادامه داد: با وجود این مسئله، جابه جایی استاندار گیلان صورت می گیرد اما هنوز روی گزینه ای مناسب برای تصدی استانداری گیلان اجماع وجود ندارد.

وی با تصریح بر اینکه انتخاب استاندار گیلان باید با درایت و همفکری و همدلی انجام شود، خاطرنشان کرد: حدود 10 تا 15 نفر پیگیر هستند که استاندار گیلان شوند و به همین منظور باید منتظر بمانیم که اجماع روی کدام گزینه بیشتر بوده و نظر وزارت کشور و دولت یکی می شود.

تامینی با اشاره به اینکه باید استانداری انتخاب شود که هماهنگ با دولت باشد، متذکر شد: اگر اتفاق نظری درباره استاندار فعلی که از دولت قبلی است، وجود داشته باشد و استاندار با دولت جدید هماهنگ باشد اجباری به جابه جایی وی نیست.

وی یادآور شد: باید ببنیم استاندار فعلی گیلان تا چه حد به دولت نزدیک است و می تواند امکانات بگیرد و موثر عمل کند اما اگر کسانی باشند که در دولت جایگاه بهتری دارند و بیشتر تأثیرگذار هستند و اجماع روی هر کدام از آنها وجود داشته باشد با جابه جایی استاندار فعلی گیلان نظر موافق دارم./منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان