Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر گزینه استانداری گیلان فردی غیربومی و تحمیل شده باشد پذیرفتنی نیست.

صفر نعیمی رز صبح امروز در جمع روسای اتحادیه ها و فعالان صنفی این شهرستان، اظهار کرد: یکی از عوامل اصلی در توسعه هر منطقه داشتن روحیه تعامل و همدلی بین مسئولان و مردم است.

وی، با بیان اینکه اصناف بازوی توانمند در توسعه اقتصادی کشور هستند، افزود: اکنون تعامل و اتحاد بسیار بالایی در بین مسئولان اصناف و مدیران اجرایی آستارا برقرار شده که امیدواریم این روند همچنان ادامه یابد.

نماینده مردم آستارا در مجلس، با اشاره به مشکلات ایجاد شده در گمرک این شهرستان در حوزه استفاده مرزنشینان از تسهیلات، تصریح کرد: تفاهمنامه ای که بین ایران و کشور مقابل منعقد شده بود تبصره ای دارد که هر طرف قرارداد می تواند پس از اعلام به صورت یک طرفه این تفاهنامه را لغو کند که جمهوری آذربایجان این کار را انجام داد.

وی، با بیان اینکه برای برطرف شدن این مشکل پیشنهادهایی به دولت و دستگاه های ذی ربط ارائه شده است، خاطرنشان کرد: اقدام های اولیه و اساسی برای صدور کارت هوشمند مرزنشینان برای این شهرستان انجام شده تا مرزنشینان بتوانند با استفاده از این کارت ها از تسهیلات گذر مرزی استفاده کنند.

نعیمی رز، درباره جابه جایی استاندار گیلان، تصریح کرد: استاندار گیلان فردی متدین و دلسوز و کارآمد بوده و بنده دست او را می بوسم زیرا کارهای بسیار بزرگی برای گیلان انجام داده است.

وی با بیان اینکه موافق ابقای استاندار گیلان هستم، خاطرنشان کرد: اگر در بحث جابه جایی استاندار گیلان بخواهند گزینه غیربومی به استان تحمیل کنند آن را محکوم می کنم و این امر پذیرفتنی نیست.

نماینده مردم آستارا متذکر شد: اگر مسئولان ارشد کشور مصلحت را در جابه جایی استاندار گیلان می دانند باید فردی دلسوزتر و کارآمدتر از استاندار فعلی را برگزینند و در این صورت مشکلی وجود ندارد./ منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان