Saturday، 02 March 2024 | شنبه، 12 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : محمدعلی کشاورز هنرمند و بازیگر پیشکسوت کشورمان به علت بیماری در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد. در دقایق اولیه بستری شدن این هنرمند، نماینده رییس سازمان صداوسیما از وی عیادت کرد و پی گیر امور وی شد. عاطفی پس از عیادت از کشاورز اعلام کرد: «این هنرمند گرانقدر کشورمان با توجه به اینکه به مراقبت های ویژه نیاز دارد در بیمارستان بستری شده، اما بنا به نظر پزشکان وضع عمومی وی خوب است و انشا الله با مراقبت های لازم پزشکی دعا می کنیم حال عمومی ایشان بهتر می شود و رو به بهبودی برود.»

وی تأکید کرد: «با دستور ضرغامی رئیس سازمان صداوسیما از اولین دقایق بستری شدن ایشان در بیمارستان پی گیر سلامت و بهبودی این هنرمند با سابقه تلویزیون، تئاتر و سینمای کشورمان است و این روند تا زمان مرخصی ایشان از بیمارستان ادامه خواهد یافت.»

محمدعلی کشاورز در 26 فروردین 1309 در اصفهان زاده شد و فارغ التحصیل هنرستان هنرپیشگی تهران و دانشکده هنرهای دراماتیک است.

او فعالیت هنری را از سال 1339 در تئاتر آغاز کرد و از سال 1347 در عرصه بازیگری در تلویزیون گام نهاد و تاکنون در سریال های مختلف چون «هزاردستان»، «سربداران»، «سلطان و شبان» و «پدرسالار» ایفای نقش کرده است.

کشاورز همواره از شخصیت ها و بازیگران محبوب مردم در تلویزیون، تئاتر و سینمای کشورمان بوده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان