Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : نماینده عالی دولت در گیلان در نشستی با سرمایه گذار معتبر اروپایی، احداث خط تولید خودرو در استان را از اولویت های مهم گیلان عنوان کرد.

کیهان هاشم نیا عصر شنبه در این نشست که به منظور هماهنگی برای ساخت کارخانه تولید خودرو در گیلان برگزار شد؛ افزود: اجرای طرح خودروسازی در استان از اهمیت بسیاری برخوردار است و تحقق این مهم از جمله اقدامات ارزشمند در توسعه استان محسوب می شود.

وی ادامه داد: باتوجه به اینکه گیلان از بزرگترین قطعه سازان خودرو در کشور بشمار می رود، احداث خط تولید خودرو از جمله اولویت های مهمی است که باید برای تحقق آن بکوشیم.

هاشم نیا اضافه کرد: زمینه مناسبی در استان برای تولید خودرو فراهم شده که امیدواریم این پروژه مهم هرچه سریع تر مورد بهره برداری قرار گیرد تا افتخار کنیم که گیلان نیز در ردیف سازندگان خودرو و قرار دارد.

وی افزود: شرکت ایرانی و شرکت معتبر اروپایی تفاهم کردند تا خط خودروسازی با ظرفیت تولید سالیانه یک میلیون دستگاه را در چند فاز در استان گیلان احداث کنند.

نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه تمامی سرمایه گذاری اجرای این طرح متعلق به بخش خصوصی خواهد بود، گفت: خودروهای ساخته شده مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا هستند.

شرکت معتبر اروپایی متعهد شد تا در مدت سه سال، تمامی فازهای خودروسازی را به بهره برداری رساند.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 2

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان