Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی گیلان از آغاز بارش نخستین برف پاییزی در ارتفاعات و محور مواصلاتی اسالم به خلخال در راه اصلی گیلان به استان اردبیل خبر داد

محمود ایرانپرست روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، اظهار کرد : با شروع اولین بارش برف در این محور ، اکیپ راهداری با چندین دستگاه ماشین سنگین ، نیمه سنگین و سبک با آمادگی کامل در راهدارخانه اسالم و سایر محورهای برفگیر در سطح حوزه استحفاظی مستقر شدند .

وی از رانندگان خواست با توجه به بارش برف در صورت تردد از محورهای کوهستانی و جاده اسالم به خلخال خودروهای خود را به سوخت کافی ، وسایل گرمازا و زنجیر چرخ مجهز کنند . به گفته مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی گیلان هم اکنون تردد خودرو ها در تمام محورهای مواصلاتی استان برقرار است .

ایرانپرست خاطر نشان کرد : رانندگان قبل از عزیمت می توانند آخرین وضعیت راهها را از سامانه اطلاع رسانی https://gilan.mrud.ir و یا تلفن گویای 141 و3211111-0131 دریافت کنند .

به گزارش ایرنا ، 10 هزار و 628 کیلومتر راه در استان گیلان وجود دارد ، که از این میزان ، هشت هزار و 787 کیلومتر راه روستایی ، یک هزار و 133 کیلومتر راه فرعی ، 311 کیلومتر را اصلی ، 344 کیلومتر بزرگراه و 53 کیلومتر آزاد راه است ./منبع : ایرنا

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 3

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان