Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان در دیدار با گروهی از سرمایه گذاران سوئدی گفت: با توجه به سیاست های دولت تدبیر و امید، اولویت برنامه ها بهبود وضعیت معیشت مردم و توجه به اقتصاد است.

محمدعلی نجفی روز شنبه در این دیدار بر لزوم توجه به سرمایه گذاری تاکید و بیان کرد: هرگز مانع تراشی در مسیر سرمایه گذاری در استان را نمی پذیرم چراکه با کار آفرینی و ایجاد اشتغال، وضعیت اقتصادی مردم نیز بهبود می یابد.

وی گیلان را سرزمین فرصت ها خواند و افزود: مردم گیلان به دنبال بهترین ها هستند از این رو سرمایه گذاری های صحیح به خوبی در این استان جواب می دهد.

استاندار گیلان مذاکرات مختلف و اصولی با سرمایه گذاران را در کنار فراهم کردن تسهیلات مورد نظر مهم قلمداد کرد و گفت: اگر از هر صد نشستی که با سرمایه گذاران گذاشته می شود، حتی یک نشست هم به نتیجه برسد؛ در مسیر پیشرفت استان بسیار مؤثر است.

در دیدار استاندار گیلان با گروه سرمایه گذاران سوئدی که با حضور رؤسای سازمان های صنعت ، معدن و تجارت ، اقتصاد و دارایی برگزار شد؛ در زمینه همکاری های دو جانبه در بخش های ساخت کارخانه تولید خانه های پیش ساخته، پالایشگاه، نمایشگاه بین المللی ، هتل ، فرودگاه ، راه آهن و جاده سازی بحث و تبادل نظر شد. منبع : ایرنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان