Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : دکتر محمد علی نجفی در این همایش  با اشاره به مشکلات تولید و اشتغال وصادرات گفت : صادرات رابطه مستقیمی با امر رقابت دارد.

وی افزود : صادرات کلید توسعه و اقتصاد است و حرکت رو به رشد این مسئله نیازمند افزایش کیفیت است .

استاندار گیلان با تاکید بر اینکه باید در همه بخشها نقشه راه داشته باشیم،اظهار داشت : اگر نقشه راه استان و کشور در بخش تولید مشخص نباشد ، نمی توان شاهد موفقیت و رشد در صنعت باشیم .

دکتر نجفی حل مشکلات را نیازمند عزم و همکاری همه بخشها دانست و ادامه داد : ارائه  آمارهای درست و برخورد صادقانه ، حداقل خواسته مردم از مسئولین است .

وی با بیان اینکه همه ما باید به استفاده از تولیدات داخلی ملزم باشیم ، گفت : امروز در دنیایی زندگی می کنیم که رقابت نقش اصلی را در کار و تولید دارد .

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به اینکه با جملات دستوری نمی توان اقتصاد را اداره کرد و کیفیت به محصولات بخشید، ادامه داد : تازمانی که کیفیت محصولات داخلی را افزایش ندهیم ، نمی توانیم از مصرف کننده انتظار مصرف آنها را داشته باشیم

وی تصریح کرد : آنچه تولید کنیم گونه ای باشد که مصرف کننده نیز خود مشتاق مصرف آن باشد .

دکتر نجفی تاکید کرد :با افزایش تولید می توان ایجاد اشتغال و مشکلات معیشتی مردم را برطرف کرد.

در ادامه این مراسم یوسفی مدیرکل استاندار و تحقیقات صنعتی گیلان نیز از اجرای طرح طاها خبر داد وگفت : کنترل محصول در بازار و استاندارد سازی برمبنای قوانین آغاز شده است و همه واحدهای صنعتی و تولیدی موظف هستند پروانه استاندارد را کسب نمایند .

در این مراسم از 16 تولید کننده نمونه در امر کیفیت تقدیر شد./منبع : استانداری گیلان

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان