Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان با قدردانی از مقام علمی پروفسور فضل الله رضا گفت: تجلیل از خدمات دانشمندان گیلان پاسداشت نام آوران ایران است.

محمدعلی نجفی عصر امروز در مراسم تجلیل از مقام علمی پروفسور فضل الله رضا در دانشکده فنی این شهر اظهار داشت: گیلان سرزمین بزرگان ایران و جهان است.

وی، پروفسور رضا را اندیشمند و دانشمند برجسته گیلانی توصیف کرد و افزود: پروفسور رضا چهره ماندگار ایران و یکی از فرزندان شایسته گیلان است.

نجفی با اشاره به نقش تاثیرگذار پروفسور رضا در تولید علم و فناوری در دنیای امروز، تصریح کرد: تلاش های پروفسور رضا نام نیک ایران و مردم فرهیخته گیلان را در جهان طنین انداز کرده  است.

استاندار گیلان، قدردانی از خدمات علمی و ارزنده اندیشمندان این استان را پاسداشت نام آوران ایران دانست و بیان کرد: پروفسور رضا اندیشمند برجسته و پر آوازه گیلانی است.

وی در ادامه با گرامیداشت سالروز شهادت میرزا کوچک جنگلی، یادآور شد: بزرگان گیلانی مانند میرزا کوچک جنگلی و پرفسور رضا سبب عزت و سربلندی ایران هستند.

* مردان و زنان پر تلاش بزرگان گیلان هستند

پروفسور فضل الله رضا نیز در مراسم مذکور گفت: ایرانیان خارج از کشور باید برای سربلندی ایران تلاش کنند.

وی، مردان و زنان پر تلاش گیلانی را بزرگان این دیار خواند و بیان داشت: قدر مردان و زنانی که در گرمای هوا در شالیزارها تلاش می کنند را باید دانست./منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان