Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : معاون سیاسی ، امنیتی استاندار گیلان گفت : تلاش دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلات، موجب ایجاد نشاط در فضای جامعه شده است

محمد احمدی پور عصر یکشنبه در جلسه شورای اداری استان اظهار کرد: ارائه راهکارهای دولت تدبیر و امید برای رفع مشکلات، روحیه امید و فضای شادی و نشاط در جامعه ایجاد کرده است.

وی با اشاره به انتخابات باشکوه 24 خرداد افزود: در این انتخابات پس از سه دهه ای که از پیروزی انقلاب اسلامی ایران می گذرد، و با رهنمودهای مقام معظم رهبری، اعتدال گرایی توسط مردم راه برون رفت از مشکلات و بحران های جامعه انتخاب شد .

معاون سیاسی - امنیتی استاندار گیلان با اشاره به عملکرد 100 روزه دولت تدبیر و امید خاطر نشان کرد : فراهم شدن زمینه حل یکی از مهمترین مسائل سیاسی ایران با تدبیر رییس جمهوری مهمترین عملکرد دولت در این 100 روز بود .

احمدی پور در ادامه سخنانش قرار گرفتن در مسئولیت ها را توفیق خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی و موهبتی بزرگ دانست که به افراد اعطا می شود.

وی حوزه سیاسی را به لحاظ دربرگیری بخش های سیاسی ، امنیتی ، اجتماعی ، فرهنگی و عمرانی حوزه ای گسترده دانست و تصریح کرد: مدیریت صحیح حوزه سیاسی با ایجاد امنیت، توسعه پایدار را محقق می کند .

معاون استاندار گیلان با اشاره به اهمیت احساس امنیت در جامعه و نقش آن در گسترش فعالیت های اقتصادی گفت : سرمایه از نظر فعالان اقتصادی، ترسوترین موجود تعریف می شود .

احمدی پور با بیان اینکه احساس امنیت توسط مدیران در جامعه ایجاد می شود گفت: همه مدیران باید نسبت به این مسئله احساس مسئولیت کرده و بدانند که فاصله امنیت و ناامنی در جامعه اندک است.

ˈمحمد احمدی پورˈ در جلسه شورای اداری استان که عصر یکشنبه در استانداری گیلان برگزار شد؛ به عنوان معاون جدید سیاسی - امنیتی استاندار گیلان معرفی شد./منبع : ایرنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان