Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : سرپرست فرمانداری رودسر از پیگیری ادامه ساخت دو پروژه عظیم سایت نفتی خزر و سد پلرود در این شهرستان خبر داد.

امیر جانبازی عصر امروز در جمع خبرنگاران با تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی (ع)، اظهار کرد: رودسر قطب کشاورزی استان و دارای ظرفیت های بالایی است که باید از تمام آنها برای رشد بیشتر شهرستان بهره گرفت.

وی رودسر را به لحاظ برخورداری از چشم اندازهای طبیعی و موهبت الهی مانند دریا، دشت و کوهستان بی نظیر خواند و افزود: اینها ظرفیت های مهمی از بعد گردشگری است.

این مسئول گفت: برنامه ریزی های شهرستان باید در راستای سیاست های دولت جدید و برای جذب سرمایه گذار در بهبود وضعیت اقتصاد منطقه و ایجاد اشتغال پایدار صورت گیرد.

وی فضای آموزشی رودسر را با دارا بودن دانشگاه های خوبی مانند دانشگاه آزاد، پیام نور، علمی کاربردی و دانشکده فنی و مهندسی شرق گیلان مناسب ارزیابی کرد و افزود: برای افزایش فضای آموزشی و رشد علمی شهرستان پیگیری های لازم انجام می شود.

جانبازی به روند اجرایی کند احداث سایت نفتی سردار جنگل و ساخت سد پلرود اشاره کرد و متذکر شد: پیگیری های جدی این دو پروژه از برنامه های مهم است.

وی اضافه کرد: با راه اندازی این دو پروژه عظیم در رودسر، استان شاهد شکوفایی اقتصادی قابل توجهی شده و با ایجاد اشتغال، مشکل بیکاری جوانان نیز برطرف می شود.

جانبازی خاطرنشان کرد: توجه به بخش کشاورزی مانند باغداران فندق و مرکبات، دامداران و شیلات، مطالبات چایکاران، ساماندهی رودخانه های شهرستان، پیگیری وضعیت بیمارستان شهید انصاری، نظارت بر دستگاه های اجرایی در تکریم ارباب رجوع و اجرای پروژه های شهرستان در راستای افق 1404 انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه تلاش می کنیم هر دو ماه یک بار برای انعکاس به موقع اخبار شهرستان نشستی با خبرنگاران داشته باشیم، یادآور شد: انعکاس صحیح اخبار توسط خبرنگاران موجب آگاهی مدیران از نقاط قوت و ضعف خود می شود./منبع : فارس

 
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 3

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان