Wednesday، 19 June 2024 | چهارشنبه، 30 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : نماینده عالی دولت در گیلان گفت : امنیت پایدار از مؤلفه های مهم تحقق توسعه پایدار در جامعه و جلب رضایت شهروندان است .

ˈ محمد علی نجفی ˈ روز یکشنبه در نشست بافرمانده انتظامی و رؤسای پلیس های تخصصی استان اظهار کرد : امنیت پایدار ، ضمن جلب رضایت شهروندی به شکوفایی اقتصاد منجر می شود .

وی ضمن قدردانی از تلاش و زحمات مجموعه نیروی انتظامی در جهت برقراری نظم و امنیت در جامعه افزود : وجود نظم و امنیت در جامعه ، دستیابی به اهداف تعریف شده در توسعه پایدار را محقق می کند .

نجفی با اشاره به گردشگرپذیر بودن گیلان خاطر نشان کرد : زحمات مجموعه نیروی انتظامی در برقراری امنیت از دلایل مهم ورود گردشگر به استان است .

استاندار گیلان بر ضرورت فراهم سازی تجهیزات و امکانات مناسب در نیروی انتظامی استان به منظور تامین رفاه شهروندان و امنیت عمومی تأکید کرد .

فرمانده نیروی انتظامی گیلان نیز در ادامه این نشست عملکرد این مجموعه را رو به رشد دانست و پایین بودن 50 درصدی آمار سرقت استان از میانگین کشوری ، صفر بودن آمار سرقت مسلحانه و 11 درصد کاهش قتل را از مهمترین نتایج عملکرد مجموعه نیروی انتظامی در گیلان عنوان کرد .

سردار ˈ قائد رحمتی ˈ همچنین از افزایش 46 درصدی کشفیات مواد مخدر استان در سال جاری خبر داد و افزود : از ابتدای امسال تا کنون ، تصادفات منجر به فوت درون شهری استان 20 درصد و برون شهری 15 درصد کاهش داشته است ./منبع : ایرنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان