Tuesday، 18 June 2024 | سه شنبه، 29 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان از مسئولان وزارت بهداشت خواست تا در ارائه خدمات و امکانات بهداشتی به استان گیلان علاوه بر جمعیت این استان، جمعیت گردشگران نیز مورد توجه قرار دهند.

احمدی پور امروز 18 دی در مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان که در سالن نامجو مجموعه یادگار امام (ره) رشت برگزار شد با اشاره به نقش پزشکان در تامین سلامت آحاد جامعه اظهار کرد: پزشکان همواره به عنوان یکی از اقشار مهم در توسعه سلامت کشور هستند.

 وی یکی از عوامل مهم در پویایی جوامع را توسعه سلامت انسانی برشمرد و گفت: جامعه ای که سلامت انسانهای خود را تامین کند به جامعه ای فعال و پویا تبدیل خواهد شد.

 معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان توجه به حفظ کرامت انسانی را یکی دیگر نکات مورد توجه مدیران خواند و افزود: سلامت و امنیت 2 رکن اساسی در هر دولتی است.

احمدی پور توجه به مزیت های نسبی در استان را یکی از موارد قابل توجه در توسعه استان خواند و ادامه داد: توسعه گردشگری سلامت یکی از مولفه های مهم در این زمینه است.

وی با اشاره به اینکه استان گیلان در 6 ماهه نخست سال پذیرای 200 هزار گردشگر خارجی بود یادآور شد: این جمعیت به لحاظ استفاده از خدمات بهداشتی درمانی در استان می تواند ارز آوری خوبی برای استان داشته باشند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان توجه به سیاست گذاری در استفاده از این فرصت را مهم عنوان کرد و گفت: با توجه به گردشگری پذیر بودن این استان توجه به این فرصت مهم یکی از ضرورت هاست که بخش عمده ای از خدمات بهداشتی درمانی را تحت شعاع قرار می دهد.

احمدی پور از مسئولان وزارت بهداشت خواست تا در ارائه خدمات و امکانات بهداشتی به استان گیلان علاوه بر جمعیت این استان، جمعیت گردشگران نیز مورد توجه قرار دهند.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین شفیع امامی نماینده ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی گیلان و تامینی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ایراد سخنرانی کردند./منبع : ایسنا

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان