Wednesday، 19 June 2024 | چهارشنبه، 30 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : امیر عابدینی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به جلسه بررسی وضعیت باشگاه داماش گیلان با حضور مسئولان این استان اظهار کرد: جلسه امروز بسیار خوب بود و دو موضوع ابهام برانگیز مطرح شد.

وی جلسه مذکور را پیش جلسه برای نشست با استاندار و مجمع نمایندگان گیلان عنوان کرد و افزود: تمام مسئولان گیلان از سقوط داماش نگران هستند و این تیم اکنون دچار روزمرگی مالی شده است.

عابدینی از اختصاص یک میلیارد تومان از طریق قوه قضائیه در آینده نزدیک به باشگاه داماش خبر داد و تصریح کرد: مشکلات داماش با دستور مسئولان قضایی برطرف می شود.

مدیرعامل باشگاه داماش در ادامه به خریداران این باشگاه اشاره کرد و گفت: با یک خریدار در تهران مذاکره داشتم ضمن اینکه مذاکراتی با اسپانسرها برای کمک به تیم داماش در گیلان انجام شده است.

وی یادآور شد: تاکنون با دو نفر از خریداران داماش مذاکره شده است.

عابدینی خواستار صبوری هواداران باشگاه داماش شد و خاطرنشان کرد: بازیکنان، کادر فنی و دیگر کارکنان داماش با تمام وجود برای حفظ این تیم تلاش می کنند.

مدیرعامل باشگاه داماش کمک های مالی به این تیم را قطره چکانی خواند و اظها کرد: حساب های سال 90 ـ 91 بازیکنان تسویه شده اما حساب های سال 91 – 92 هنوز باقی مانده است.

*باشگاه داماش هویت اجتماعی نسل جوان گیلان است

وی، باشگاه داماش را هویت اجتماعی برای نسل جوان گیلان عنوان کرد و افزود: ماندن عابدینی در داماش ملاک نیست و این تیم باید حفظ شود.

عابدینی با اشاره به استعفای خود در دو ماه گذشته، خاطرنشان کرد: تاکنون دو نامه تاکید بر استعفا برای مسئولان ارسال کردم و نپذیرفتن استعفا به معنای ماندن بنده است اما بعضی از افراد فرافکنی می کنند.

مدیرعامل باشگاه داماش گیلان به بدهی 11 میلیارد تومانی این باشگاه در زمان بهرام قویدل اشاره کرد و گفت: بودجه سالانه باشگاه داماش 11 میلیارد تومان در نظر گرفته شده بود و قویدل در مجموع 3 میلیارد و 600 میلیون تومان پرداخت کرد و با رفتن او باشگاه 6 میلیارد تومان کسری داشت.

وی با بیان اینکه باشگاه داماش به مهدوی، مختاری و نظیف کار بدهکار است، اظهار کرد: سال های گذشته قوه قضائیه مبالغی به عنوان قرض به باشگاه داماش پرداخت کرده و این مبالغ در قالب بودجه هزینه شده است./منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان