Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : سازمان بسیج رسانه سپاه قدس گیلان شنبه 21 دی ماه با حضور اصحاب رسانه و مسئولین استانی رسما افتتاح شد.

رسانه‏ ها به عنوان بخشی اجتناب ناپذیر از زندگی فردی و اجتماعی امروز و به عنوان یکی از اقشار و صفوف مهم و موثر و پر اهمیت، مورد اهتمام سازمان بسیج مستضعفین قرار گرفت.

کمک به تشکیل، تقویت و توسعه جبهه رسانه‏ ای انقلاب در مقابله با موج مخرب جنگ نرم جبهه فرهنگی معارض و مصونیت بخشی اذهان و افکار عمومی در جهان اسلام بصورت فعال حفظ و گسترش فرهنگ و تفکر بسیجی، کمک به ترویج و نهادینه سازی فریضه امر به معروف و نهی از منکر بر مبنای الگوها و ارزش‏های انقلاب اسلامی با تاکید بر مخاطبین جامعه هدف از جمله اصلی ‏ترین ماموریت‏ های این سازمان در استان است.

تقویت جبهه رسانه ‏های انقلاب ماموریت سازمان بسیج رسانه است

سردار هامون محمدی، فرمانده سپاه قدس گیلان در این مراسم ضمن تبریک آغاز امامت امام زمان (عج) انقلاب اسلامی ایران را الگوی حرکت بیداری اسلامی در منطقه دانست.

 وی حق طلبی و حق ‏گویی بودن را رسالت بسیج رسانه عنوان کرد و گفت: جمع کردن همه رسانه ‏های ارزشی و جهت دادن به آنها و حفظ 80413277-3467828و توسعه تفکر ارزشی در میان رسانه ‏ها از مهم ‏ترین رسالت‏های بسیج رسانه سپاه قدس گیلان است .

فرمانده سپاه قدس گیلان سهل انگاری در زمینه موضوع اسلامی بودن در رسانه‏ ها را یکی از ضعف‏ های عمده رسانه‏ های کشور دانست و افزود: اشاعه تفکر بسیجی و حفظ اسلامی بودن در ارائه اخبار یکی از نکات مورد توجه در سازمان بسیج رسانه سپاه قدس باید باشد.

سردار محمدی با بیان اینکه بسیج رسانه سازمانی با ماهیت انقلابی، فرهنگی است یادآور شد: سازمان بسیج رسانه مروج آرمان ‏های امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب امام خامنه‏ ای، برخوردار از نظامی منسجم، تعالی بخش، بصیرت آفرین و مهارت افزا با مشارکت کلیه‏ نیروهای مومن و متخصص عرصه‏ رسانه ‏ای است.

فرمانده سپاه قدس گیلان حضور مردم در صحنه را یکی از مولفه‏ های قدرت ملی خواند و گفت: حضور مردم در صحنه به عنوان یکی از مهم‏ترین مولفه ‏های قدرت ملی است که بسیار تاثیرگذار در برابر سایر عرصه‏ هاست و تضمین کننده بقای انقلاب اسلامی

 است.

سردار محمدی با تاکید بر استفاده از این ظرفیت در رسانه ها گفت: تفکر بسیجی و استفاده از قدرت ملی باید توسط سازمان بسیج رسانه در استان اشاعه یابد.

21 دیماه سالروز شهادت خبرنگار شهید غلامرضا رهبر؛ روز بسیج رسانه

جهاندیده، رییس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با بیان اینکه طی سه سال گذشته مقدمات تاسیس راه اندازی و فعالیت سازمان بسیج رسانه در سطحی ملی فراهم شده است افزود: از سال 91 با ابلاغ ساختار و تشکیلات سازمان بسیج رسانه رسما فعالیت خود را آغاز نموده است.

وی با بیان اینکه 21 دی ماه سالروز شهادت خبرنگار شهید غلامرضا رهبر است گفت: این روز، به نام روز بسیج رسانه نامگذاری شده است.

رییس سازمان بسیج رسانه استان گیلان فضاسازی برای نفوذ اندیشه های انقلاب اسلامی را یکی از رویکردهای مهم سازمان بسیج رسانه برشمرد و ادامه داد: نقش و تاثیر اثرگذار رسانه بر کسی پوشیده نیست به گونه ای که اگر مورد توجه قرار نگیرد همانند بمب اتم منخرب است.

 جهاندیده کمک به تحقق جامعه اسلامی از طریق پیاده سازی اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی و رهنمودهای امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای، ظرفیت سازی در جامعه رسانه ای کشور برای جذب حداکثری و تحقق بسیج دهها میلیونی را از جمله بخشی از اهداف سازمان بسیج رسانه عنوان کرد.

رییس سازمان بسیج رسانه استان گیلان ایجاد انسجام و تقویت هویت جمعی بین اصحاب رسانه در راستای پاسداری از ارزش های انقلاب اسلامی و آزادی، حمایت از مستضعفان و نهضت های آزادی بخش جهان اسلام و کمک به تربیت و پرورش کادر تراز انقلاب اسلامی در جامعه رسانه ای کشور در چارچوب وظایف و ماموریت های سازمان بسیج مستضعفین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فعالیت می کند را از دیگر اهداف سازمان بسیج رسانه سپاه قدس گیلان بیان کرد.

جهاندیده، ترویج فضیلت های معنوی و اخلاقی اسلامی و تعمیق روحیه جهادی و فرهنگ مقاومت در میان اصحاب رسانه و نقش آفرینی و حمایت از نهضت نظریه پردازی و تولید علم در عرصه ارتباطات و رسانه مبتنی بر جهان بینی اسلامی را از ماموریت های این سازمان بیان کرد.

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 2

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان