Tuesday، 18 June 2024 | سه شنبه، 29 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان با بیان اینکه سد آیت الله بهجت ۷۰ درصد آب شرب گیلان را تأمین می کند، گفت: این پروژه ملی همزمان با دهه فجر امسال و با حضور مهمانان کشوری به بهره برداری می رسد.

محمد احمدی پور ظهر امروز در دومین جلسه برنامه ریزی ستاد دهه فجر گیلان در سالن شهید انصاری استانداری با اشاره  به کارگیری شیوه های نو و بدیع و  خلق ابتکارات در ارائه برنامه دهه فجر امسال اظهار کرد: ویژه برنامه های  دهه فجر تجدید میثاق آحاد ملت با آرمان های امام راحل و شهدا محسوب می شود.

وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری برای ایجاد امید در جامعه، افزود: امروز جامعه اسلامی با تهدیدات بسیاری روبرو است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان با اشاره به جنگ نرم به تحلیل محتوایی آن پرداخت و افزود: این مهم نباید به صورت تزئیناتی در سخنرانی ها محدود شود.

احمدی پور با بیان اینکه امروز محور جنگ نرم در دنیای غرب ترویج فرهنگ آمریکایی به عنوان بهترین الگوی زندگی است، گفت: رسانه های بیگانه بسیار این امر را تبلیغ می کنند تا همگان را قانع سازند فرهنگ ما دچار مشکل است و چینش فعالیت ها و امور ما با مشکل مواجه است.

دهه فجر بهترین فرصت برای نشان دادن برتری فرهنگ ایرانی اسلامی بر فرهنگ غربی است

وی نا امید کردن مردم را هدف اصلی جنگ نرم دشمنان دانست و خاطرنشان کرد: دهه فجر بهترین  فرصت برای نشان دادن برتری فرهنگ ایرانی اسلامی بر فرهنگ غربی است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان با تأکید بر اینکه رفع مشکلات مردم باید محور اصلی برنامه های دهه فجر باشد، گفت: باید امیدواری در جامعه تزریق شود و همه دستگاه ها و سازمان های استان در اجرای هر چه بهتر برنامه های دهه فجر همکاری و هماهنگی لازم را داشته باشند.

احمدی پور افزود: باید از موازی کاری پرهیز شود، زیرا این امر باعث خنثی سازی برخی از فعالیت ها می شود و مانع پاسحگویی به هدف اصلی می شود.

وی با تأکید بر اینکه رشت به عنوان پیشانی استان باید دارای فعالیت های متفاوتی در دهه فجر باشد، گفت: برنامه های دهه فجر باید مفرح و شاد باشند و مردم باید جشن تولد 35 سالگی انقلاب را احساس کنند .

معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان با بیان اینکه در جشن تولد انقلاب باید فقط شادی جریان داشته باشد، تصریح کرد: استفاده از ظرفیت های هنرمندان و ورزشکاران باید در اجرای برنامه های دهه فجر مورد توجه قرار گیرد.

احمدی پور، توجه به ذائقه های مختلف مردم را مورد تأکید قرار داد و خاطرنشان کرد: نباید همه برنامه ها با یک روش خاص برگزار شود، سخنران و افراد اجرا کننده برنامه ها باید ارضا کننده سلیقه های مختلف مردم باشند تا اثر بخشی فعالیت ها افزایش یابد.

جشنواره مطبوعات فجر آبروی گیلان است/ روستاهایی محل اختفاء انقلابیون در گیلان شناسایی می شود

وی، برپای جشنواره منطقه ای مطبوعات فجر را آبروی استان دانست و افزود: باید تلاش شود که این جشنواره به بهترین شکل مطلوب برگزار شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان با تأکید بر شناسایی روستاهایی که محل اختفاء انقلابیون بودند، خاطرنشان کرد: این کار ابتکار جدیدی است که باید به طور ویژه بررسی شود تا با  بررسی دقیق این موضوع آن را در سطح یک برنامه ملی مطرح کنیم و باید مشخص شود که  گیلان دارای چندین روستا بوده که در شرایط سخت پذیرای انقلابیون بودند.

افتتاح سد آیت الله بهجت در دهه فجر امسال

احمدی پور با اشاره به اینکه سد آیت الله بهجت 70 درصد آب شرب گیلان را تأمین می کند، از افتتاح این پروژه ملی همزمان با دهه فجر امسال با حضور مهمانان کشوری خبرداد و افزود: برنامه های دهه فجر در روستاها با محوریت بسیج پی گیری شوند.

وی بسیج را قوی ترین تشکیلات مردمی دانست و خاطرنشان کرد: بسیج می تواند برنامه های خوبی را در دهه فجر در سطح روستاها برنامه ریزی و اجرکند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان، برگزاری جشن انقلاب در شهرستان ها را از وظایف اصلی فرمانداران عنوان کرد و گفت: باید حداقل یک برنامه قابل پخش در سطح ملی در غالب منطقه آزاد تعریف شود./منبع : تسنیم

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان